Zmiana sprzedawcy jednego z najważniejszych surowców

Świat mknie do przodu, wszystko się zmienia. Warto, więc sprawdzić, czy aby wszystkie nasze podjęte decyzje przed laty pasują do tych czasów. Wiadomo, że sporo osób, którzy prowadzą dobrze prosperujące firmy obawia się zmian, ale bywa, że na zmianach rzeczywiście da się sporo zaoszczędzić. Jeżeli więc mamy przedsiębiorstwo to musimy być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół, by nie tracić. Może okazać się np., że zmiana sprzedawcy gazu w myśl zasady wolnego handlu jest w stanie naprawdę sporo zmienić z korzyścią dla nas. Wiele osób jest pełnych obaw, bo nic tak naprawdę o tym nie wiedzą.


dodatkowe informacje
Dodał: Peretz Partensky
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Poz tym najczęściej zdaje nam się, że tego typu zmiany na początku okażą się kosztowne. Owszem z czasem będziemy płacić mniej, ale skąd wziąć pieniądze na zrezygnowanie z umowyz obecnym sprzedawcą i jak dużo trzeba na wstępie zapłacić nowemu sprzedawcy? Obawy znikną, bo, w rzeczywistości nic nie trzeba płacić za zmianę sprzedawcy gazu. Należy tylko wypowiedzieć umowę obecnemu sprzedawcy gazu. W naszym kraju istnieje kilka firm, które poza głównym udziałowcem w branży gazowej może świadczyć usługi na równie wysokim poziomie w niższej cenie.

Sprzedawcy gazu

Kiedy zaczynamy poszukiwać oszczędności przy prowadzeniu przedsiębiorstwa warto zastanowić się nad tym, czy nie warto byłoby, żeby nastąpiła zmiana sprzedawcy gazu - Handen. Rzeczywiście powinniśmy przyjrzeć się tej sprawie. Dobrze posprawdzać rachunki i
gaz
Dodał: Papa Pic
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
popytać znajomych mających firmy jak to w tej sprawie jest u nich. To pozwoli nam dowiedzieć się czy aby na pewno płacimy za dużo. Jeśli dojdziemy do wniosku, że powinniśmy zmienić sprzedawcę tego surowca, to nie ma, co się wahać. Trzeba po prostu wypowiedzieć obecną umowę, a wcześniej poszukać nowego sprzedawcę gazu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.