modyfikacja auta

Są osoby które potrzebują, ażeby ich auto wyglądało odmiennie. Kiedy już rozpocznie się wkładać w wygląd swojego samochodu, trudno potem przestać. Coraz to śmiałe stylizowane elementy wnętrza, otwory powietrza, czy felgi, skupiają uwagę pasjonatów tuningu.

Honda
Dodał: Gib Goodrich
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie można natomiast zapominać, że taniej kupowana część nie zawsze jest właściwej jakości i nie zawsze ma certyfikaty konieczne do pewnego i prawnego montażu w samochodzie. Dlatego najlepiej wybierać produkty, które oferuje sklep motoryzacyjny.

Więcej tekstów

W jaki sposób zadbać o felgi

Opona, felga
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu
Dbałość o opony i felgi samochodowe przystosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas niezwykle konieczne. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych felg i sposobów, aby te jak najdłużej służyły nie jest zwyczajowo sprawą banalną, toteż lepiej nieco o niej poczytać zanim konkretna osoba zdecyduje się zawierzyć los swojego pojazdu mechanikom czy też mniej doświadczonej osobie. Piaskowanie felg to chociażby zwykle zajęcie, które należy trzeba zawierzać profesjonalistom tematu, którzy mają w nim pewne doświadczenie.


Oprócz dokładania spojlerów, systemów car audio, czy przyciemniania szyb, nagminnie modyfikuje się zawieszenie, hamulce, bądź felgi aluminiowe. Owe moduły powinny być w pojeździe zawsze niezawodne, toteż należałoby pamiętać, by kupować wyłącznie certyfikowane części z solidnych źródeł. Niestety cena takich części jest wyższa ze względu na przebieg homologacji, jednak gwarantują nam bezpieczeństwo, także oszczędzą trudności w trakcie kontroli samochodu.

Bardzo znaczącą rzeczą przy tuningu (http://www.sklep.oemtuning.pl/pl/producer/Honda/52) mechanicznym jest przeprowadzenie przeglądu auta i oceny instalowanych modułów. Tuning oświetlenia, to modny sposób na poniesienie samochodowi indywidualnego charakteru. Krajowe rozporządzenie bardzo restrykcyjnie podchodzi jednakże do owego typu nowinek. Zamontowanie oświetlenia felg, spryskiwaczy, lub ciemnych lamp z tyłu samochodu może owocować utratą dokumentu rejestracyjnego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.