Zaworki firmy Parker, a wyłączniki krańcowe - czyli, automatyka w dziale przemysłu pełniutką parą

Posiadasz urządzenia, które wymagają zainstalowania w nich nowych zaworów? Pomyśl o zaworkach firmy Parker! A może potrzebujesz jakąś rzecz bardziej "subtelnego", typu wyłącznik krańcowy? Tak? Doskonale! W tym tekściku zbliżymy Tobie ich roboty pod względem rozdziału automatyki przemysłowej!


Przedsiębiorstwo Parker udziela się na ogólnoświatowym ryneczku już od wielu lat, specjalizując się w usługach przeznaczonych dla przemysłu związanego z technologią napędów oraz sterowań.
Ma ona w posiadaniu ponad 50 usług, jak na przykład: pro­je­kto­wa­nie, montowanie, albo naprawy i tak w dalszym ciągu. W naszym przypadku interesuje nasze osoby zagadnienie: parker zawory, które są przedstawicielami zaworów Automatycznych, które zależnie od przeznaczenia (do gazów i cieczy, pracy w trudnych warunkach, albo chociażby przemysłu działu spożywczego), bywają używane do tego, aby nadzorować ciśnienie oraz w razie jakichkolwiek problemów automatycznie zwolnić, lub zamknąć zawór.


wyłącznik krańcowy
Dodał: TNS Sofres
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Zmieniając temat, poruszymy w tej chwili określenie: wyłącznik krańcowy. Wyłącznik krańcowy służy do automatycznego rozłączania całego urządzenia, albo jego części, w wypadku gdy osiągnięcia niekorzystnej dla niego pozycji. Najczęściej stosujemy je w wózeczkach, albo na szynach jezdnych. Tej rzeczy robotą jest zapobiec naruszeniu, albo nawet zniszczeniu urządzenia. Istnieje kilka serii owych wyłączników, w szczególności: GLA, GLS, SZL-VL, (rozwinięcie tematu> strona firmy zakład Partner Serwis)albo seria 14CE.
Zwykle są proste w montażu i ich wymienianiu. Z tego powodu nie czekaj w dalszym ciągu i zaopatrz się w odpowiedni wyłącznik krańcowy już dziś, aby nie żałować zwlekania!
2022-05-14 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.