Zasady funkcjonowania spedycji lotniczej na przykładzie Warszawy

W naszych czasach rozwój transportu umożliwia bardzo szybkie przesyłanie w obrębie krajów a nawet kontynentów dużych ładunków. Oczywiście ciągle jednym z najbardziej popularnych środków transportowych pomiędzy kontynentami czy bardzo oddalonymi od siebie państwami jest stosowanie morskich kontenerowców
Pas startowy samolotów
Dodał: Angelo DeSantis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
(które są chyba najważniejszym środkiem importu produktów na przykład z Chin), jednak coraz częściej wykorzystuje się także transport powietrzny. Choć nie daje on aż tak dużych możliwości jak transport (odwiedź stronę) morski (chodzi w szczególności o ograniczoną pakowność), to szybkość i niezwykła mobilność (brak konieczności dość ciężkiego przeładunku i odległego przewożenia ładunków znad morza w głąb krajów) są istotnym atutem. Powinno się jednak znać procedury celne związane z omawianym zagadnieniem – do którego poznania odpowiednim przykładem będzie agencja celna na lotnisku w Warszawie - pl.itl-omega.eu/oferta.

Większość osób zainteresowanych skorzystaniem z pomocy podczas odprawy celnej wpisuje w wyszukiwarkach internetowych wyrażenie typu agencja celna lotnisko Warszawa i wyszukuje odpowiedniej dla siebie oferty. Na szczęście można dziś korzystać z usług przeróżnych firm, z których większość przygotowuje ofertę skrojoną do potrzeb konkretnego klienta. Dzięki korzystaniu z pomocy profesjonalnych firm mamy pewność, że podczas procedur celnych będzie towarzyszył nam na miejscu przedstawiciel takiej firmy, który zadba o przestrzeganie właściwych procedur.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.