Zamiłowanie do motoryzacji – zainteresowanie na całe życie. Czy odnosi się również do Ciebie? A może kogoś z Twoich bliskich?

Ludzie mają rozmaite pasje. Na pewno zresztą dostrzegasz to, obserwując swoich przyjaciół. Jedni lubią wyjazdy, inni książki, jeszcze następni niezwykłe sporty. Skaczą ze spadochronem lub szaleją na desce windsurfingowej. W zasadzie nieważne, co robimy w wolnym czasie, ważne, aby dawało nam to radość.

Relaksowało nas, umożliwiało odpocząć, rozwijało. Całkiem sporo osób interesuje się motoryzacją. Jest ona popularna przede wszystkim wśród panów. Jedni kochają samochody, inni znowu motory lub (sprawdź mega ofertę tutaj też skutery. Mają niezrównanie osobisty i emocjonalny (a niekiedy wręcz nabożny) stosunek do własnych pojazdów. Naprawdę się o nie troszczą, zdarza się, iż nawet bardziej aniżeli o swoje własne zdrowie. W swoich garażach organizują małe warsztaty, w których spędzają każdy wolny moment. Każdego dnia zaglądają tam choć na godzinę, a gdy mają wolne – na o wiele dłużej. Zamawiają części i do motocykli lub do samochodów oraz eksperymentują (Moto Mat). Samodzielnie naprawiają małe awarie. Żadnemu mechanikowi nie zaufają tak bardzo jak samym sobie.

Więcej tekstów

W jaki sposób zadbać o felgi

Opona, felga
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu
Dbałość o opony i felgi samochodowe przystosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas niezwykle konieczne. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych felg i sposobów, aby te jak najdłużej służyły nie jest zwyczajowo sprawą banalną, toteż lepiej nieco o niej poczytać zanim konkretna osoba zdecyduje się zawierzyć los swojego pojazdu mechanikom czy też mniej doświadczonej osobie. Piaskowanie felg to chociażby zwykle zajęcie, które należy trzeba zawierzać profesjonalistom tematu, którzy mają w nim pewne doświadczenie.


czerwony motory na stopce
Dodał: Craig Howell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zresztą mechanik nie jest im konieczny, doskonale wiedzą, w jaki sposób zaradzić większości kłopotom. W ten sposób mogą także oszczędzić. Lecz nawet gdy ich pojazd działa akurat doskonale i nie przechodzi żadnej awarii – oni i tak nieprzerwanie coś poprawiają, doskonalą. Wychodzą z założenia, iż ich pojazd za każdym razem może działać jeszcze lepiej i lepiej. Na wieczór natomiast czytają czasopisma branżowe. Potem wymieniają się wiedzą oraz opiniami z innymi pasjonatami. Radzą sobie nawzajem, gdzie można kupić znakomitej jakości, a także najtańsze części i akcesoria do motocykli lub (poznaj szczegóły) w jaki sposób zrobić przeróżne naprawy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.