Zalety dbania o odpowiednią czystość swojego auta na zewnątrz i w środku, jak właściwie wybrać dywaniki na podłogę?

Wielu właścicieli samochodów jakoś tak niespecjalnie przejmuje się pilnowaniem czystości swego samochodu, widać to zresztą doskonale zarówno na karoserii jak i w środku. Lecz w dłuższym okresie czasu takie zaniedbania dobre nie będą, ponieważ prowadzą do szybszego niszczenia pojazdu, a oprócz tego nie wyglądają zbyt ładnie. Dlatego też powinno się choć trochę przypilnować wyglądu swojego auta, już nie tylko ze względu na to, co inni sobie pomyślą, ale przede wszystkim po to, żeby czuć się dobrze samemu.
A w praktyce cały komplet akcesoriów potrzebny do tego, żeby pojazd ładnie się prezentował, to znaczy dywaniki gumowe volvo (więcej informacji o dywanikach), pokrowce na fotele czy kosmetyki do mycia nie będą kosztowały więcej niż 200-300 złotych, więc ich koszt nie jest jakiś wielki. A przy ich pomocy da się rzeczywiście doskonale zabezpieczyć swój samochodu w środku i na zewnątrz i przyczynić się do tego, że będzie on wyglądał znacznie ładniej. Dlatego też warto pomyśleć o takim zakupie, zwłaszcza że nie ma aktualnie żadnego problemy z kupieniem tego, co się będzie chciało.
samochód
Dodał: InSapphoWeTrust
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W środku jednym z najważniejszych elementów wyposażenia są dywaniki gumowe mazda (http://gjkstyling.pl/c/274/mazda-dywaniki-samochodowe.html) - to one właśnie zabezpieczają podłogę przed wodą i zabrudzeniami. Zwłaszcza w zimie ma to duże znaczenie, gdyż wtedy wsiada się do auta z ogromną ilością błota i śniegu. Jeśli dywaników by nie było, to wszystko to zostawałoby na podłodze i byłyby duże problemy z usunięciem tego brudu. Dywaniki gumowe citroen wystarczy wyciągnąć, wytrzepać lub wymyć i włożyć z powrotem do środka (przykładowe dywaniki). Na zimę istotne jest to, aby dywaniki były zrobione z gumy, która nie przepuszcza wody.


Więcej tekstów

Tłumienie czterokołowca – z jakiego powodu dobrze jest wykorzystywać specjalne materiały? Przewodnik

samochód marki Mini Moris
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Częstokroć zdarza się, że nie jesteśmy do końca zadowoleni z naszego pojazdu, lecz nie możemy sobie pozwolić na jego zmianę. Czasem decydujemy się na poprawienie tych cech, jakie uznajemy za niewystarczające. Co uczynić, kiedy nie pasuje nam w szerokim zakresie pojęta akustyka czterokołowca? Spróbuję zilustrować na czym polega takie wyciszenie auta.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.