Zagospodaruj najpełniej płaszczyznę w hurtowni

Hale magazynowe są zwykle olbrzymie. Jednak czasami potrzebujemy do składowania, jeszcze więcej miejsca i wtedy przychodzi nam pomysł, aby wynająć drugą salę.


Poczekaj, jest prostszy sposób.


Zoptymalizują tobie to antresole magazynowe (super antresole magazynowe- www.olejnik.pl/), które mamy szansę dopasować co do milimetra do danego wnętrza. Dzięki użyciu podestów, możesz stworzyć w magazynie dodatkowy poziom albo wręcz zaprojektować kilka pięter. Odpowiednio dostosowane antresole magazynowe, to z pewnością najtrafniejsze rozwiązanie na powiększenie powierzchni w hali. Poza tym antresole są łatwe w montażu, a w razie konieczności można je powiększyć.


żarówki
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu


Filary, na których zamontowane są półpiętra, zaprojektowane są z mocnych materiałów. A na antresoli możemy zainstalować podłogę, z materiałów przeciwpoślizgowych, przeciwogniowych, albo stalowy. Schody - zobacz i porównaj - na podest zakładane są zgodnie z obowiązującymi standardami i można je szczególnie dopasować i zainstalować dodatkowe bramki zabezpieczające.


Więcej tekstów

Dlaczego dobrze inwestować w mocną stal? Gdzie się sprawdzi? O jakich kwestiach nie zapominać?

przemysł - marina
Dodał: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W dość trudnych środowiskach pracy ważne jest coś naprawdę nie do zdarcia, coś co zawsze się sprawdzi. Żadna ciężka sytuacja nie spowoduje, że dany materiał sobie nie poradzi, gdyż jest tak zrobiony, by właśnie dać sobie radę ze wszelkimi utrudnieniami, które jesteśmy w stanie w procesie produkcji oraz wytwarzania.


Prócz opcji składowania większej ilości produktów, antresole magazynowe naddają się też jako dodatkowa powierzchnia, dla sekretariatu, albo pokoju socjalnego, w magazynie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.