Z żywiołami nie ma żartów - o tym nie ma potrzeby nikogo przekonywać

Ogień, woda, bardzo silny wiatr, burze - wszystkie te destrukcyjne siły najprawdopodobniej nikomu nie są obce. Ich rezultaty często usuwa się przez bardzo wiele lat.


silnik samochodu
Dodał: F. D. Richards
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Ilość ofiar, jakie ze sobą pochłaniają nieraz również bywa przerażająca.


Więcej tekstów

Czujki dymu - najbardziej istotne funkcje oraz najbardziej możliwe ceny

Wnętrze fabryki, hurtowni
Dodał: Don Nunn
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to trudno czasem powstrzymać - nie zadziwia więc fakt, iż za każdym razem dbamy o to, by w miejscach, gdzie się ukazuje, było jak najbezpieczniej. Jak to bardzo łatwo się zorientować najbardziej częstym miejscem występowania pożarów są nasze domy.


Łącznie z rozwojem bardzo nowoczesnej technologi człowiek próbuje się nauczyć przeciwdziałać ich skutkom, ale oczywiście, nie wszystkim jesteśmy w stanie zapobiec. W niektórych przypadkach zostaje tylko przestrzeganie ludzi i nauczenie ich, w jaki sposób przeżyć w ekstremalnych warunkach nadejścia żywiołu. Woda rzadko daje się powstrzymać, skutki niezwykle silnych wiatrów też nie są nam nieznane i dotąd nie umiemy się przed nimi odpowiednio bronić. Pożarom stosunkowo nauczyliśmy się zapobiegać. Naturalnie zdarzają się, lecz rzadziej. Używana od bardzo dawna w elektryce tzw. złączka ma obowiązek zabezpieczyć instalację elektryczną całego domu. Na jakiej zasadzie funkcjonuje to urządzenie? To proste - w momencie zwarcia w jakimś punkcie po prostu przerywa zasilanie.Taka złączka (wypróbuj w promocji złączka pneumatycznaarapneumatik.pl) bywa zainstalowana zwykle na ścianach zewnętrznych domu, gdzie bywa nieutrudniony do nich dostęp, czasami też we wnękach budynków. To właśnie złączka stanowi wSPAniałe zabezpieczenie - bez niej zwarcie instalacji miałoby możliwość wywołać pożar w jednym niemalże momencie w całym domu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.