wytwórca saun, sprzęt do spa

Przebywanie w saunie to nie tylko inwestycja w urodę, lecz także w swoje zdrowie. Sauna jako jeden z kilku możliwych zabiegów termolecznictwa, jest zabiegiem polegającym na zażywaniu kąpieli w ciepłym powietrzu o różnej wilgotności.


lustra


Do najbardziej popularnych, które oferuje producent saun można zaliczyć saunę fińską suchą - można je obejrzeć na stronie AS Product. Jak sama nazwa podkreśla, nadzwyczaj popularna jest w państwach skandynawskich, gdzie uważa się ją jako miejsce relaksu i odprężenia. Po każdej sesji w saunie należy w następnej kolejności zażyć chłodnej kąpieli. Powinno się pamiętać, że im wyższa ciepłota w saunie, tym więcej należy skracać okres pobytu w niej, a przedłużać okres studzenia ciała. Przebywanie w saunie powiększa wydzielanie potu, co oczyszcza systemu poprzez usunięcie rezultatów przemiany materii, oraz toksyn.


nauka
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu/


W saunie gorące powietrze wpływa na cerę i na cały ustrój. Obecnie kabiny sauny są powszechnie osiągalne, bądź to na basenach, ośrodkach sportowych, czy też w gabinetach odnowy biologicznej i sporych salonach kosmetycznych. Również coraz częściej pojawiają się w mieszkaniach własnych.


Więcej tekstów

Którego pisma nie należy podpisywać, jeżeli jest się poszkodowanym w wypadku w Niemczech?

blachy
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeżeli jeżdżąc samochodem chcemy zawsze dotrzeć do wyznaczonego celu, powinniśmy przestrzegać przepisów oraz mieć sprawne technicznie auto. To zrozumiałe, jednak niestety nawet najbardziej ostrożnemu kierującemu może zdarzyć się kolizja czy nawet wypadek.


Blender ręczny Kenwood
Dodał: Kenwood
Zaczerpnięte z: Kenwood


Wyposażenie spa zachęca również do wykorzystania fitosauny jak ta, którą można obejrzeć pod adresem: http://www.asprodukt.com/wellness. Jest to kąpiel parowo – ziołowa w cedrowej beczce. Duża temperatura pary przekazywanej w cedrowej beczce otwiera pory w skórze, a mieszanina dobrych ziół aktywizuje wydzielanie toksyn. Gorąca para korzystnie oddziałuje na cerę poprzez poprawę krążenia krwi. Krew szybciej przepływa przez wszystkie organy wewnętrzne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.