wytwórca saun, sprzęt do spa

Przebywanie w saunie to nie tylko inwestycja w urodę, lecz także w swoje zdrowie. Sauna jako jeden z kilku możliwych zabiegów termolecznictwa, jest zabiegiem polegającym na zażywaniu kąpieli w ciepłym powietrzu o różnej wilgotności.


lustra


Do najbardziej popularnych, które oferuje producent saun można zaliczyć saunę fińską suchą - można je obejrzeć na stronie AS Product. Jak sama nazwa podkreśla, nadzwyczaj popularna jest w państwach skandynawskich, gdzie uważa się ją jako miejsce relaksu i odprężenia. Po każdej sesji w saunie należy w następnej kolejności zażyć chłodnej kąpieli. Powinno się pamiętać, że im wyższa ciepłota w saunie, tym więcej należy skracać okres pobytu w niej, a przedłużać okres studzenia ciała. Przebywanie w saunie powiększa wydzielanie potu, co oczyszcza systemu poprzez usunięcie rezultatów przemiany materii, oraz toksyn.


nauka
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu/


W saunie gorące powietrze wpływa na cerę i na cały ustrój. Obecnie kabiny sauny są powszechnie osiągalne, bądź to na basenach, ośrodkach sportowych, czy też w gabinetach odnowy biologicznej i sporych salonach kosmetycznych. Również coraz częściej pojawiają się w mieszkaniach własnych.


Więcej tekstów

Jak zagwarantować komfort cieplny?

Kotłownia parowa
Dodał: Selo Energia Sp. z o. o.
Zaczerpnięte z: http://www.wynajemkotlowni.pl
Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z ogromnej potrzeby człowieka dotyczącej temperatury, w jakiej on przebywa. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wiele osób ma własne źródła ogrzewania w postaci domowych kotłowni. Warto zastanowić się nad tym, po co one tak naprawdę są? Wszyscy wiedzą o tym, że kiedy jest zimno, a nawet mroźnie to źle się czujemy. Naturalne jest to, iż człowiek źle znosi chłód. Tak samo jak w przypadku zbyt wysokiej temperatury.


Blender ręczny Kenwood
Dodał: Kenwood
Zaczerpnięte z: Kenwood


Wyposażenie spa zachęca również do wykorzystania fitosauny jak ta, którą można obejrzeć pod adresem: http://www.asprodukt.com/wellness. Jest to kąpiel parowo – ziołowa w cedrowej beczce. Duża temperatura pary przekazywanej w cedrowej beczce otwiera pory w skórze, a mieszanina dobrych ziół aktywizuje wydzielanie toksyn. Gorąca para korzystnie oddziałuje na cerę poprzez poprawę krążenia krwi. Krew szybciej przepływa przez wszystkie organy wewnętrzne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.