Wożenie wielkogabarytowych i cennych ładunków może być proste jak bułka z masłem. Wystarczy mieć funkcjonalny sprzęt

Chyba każdy biznesmen stanął przed koniecznością przygotowania przewozu jakiegoś ciężkiego, ale cennego ładunku.


W takiej sytuacji zasadniczą kwestią jest dobór odpowiednich osłon.


Więcej tekstów

Jak moglibyśmy oszczędzić na opłatach za wodę?

drewno
Dodał: Robert Bosch Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Robert Bosch Sp. z o.o.
Wydatny zbiornik na tzw. deszczówkę mógłby być doskonałym połączeniem proekologicznej tendencji i zwyczajnie ekonomii. Deszczówkę można wykorzystać do podlewania ogrodowych kwiatów, dzięki czemu moglibyśmy zaoszczędzić na rachunkach za wodę ze standardowej publicznej instalacji.


Jeśli chodzi o naziemne pojemniki, zbieranie wody może się odbywać wprost z rur spustowych.


Za najpewniejsze zabezpieczenia (afg.poznan.pl/oferta/klapy-dymowe/7) uznawane są odciągi łańcuchowe, określane również jako napinacze łańcuchowe albo łańcuchy mocujące. Odciąg łańcuchowy składa się z napinacza grzechotkowego oraz łańcucha zakończonego hakami. Wyróżniamy dwa główne rodzaje odciągów: jednoczęściowe i dwuczęściowe. Decydując się na odciągniki łańcuchowe możemy być pewni, że nasz ładunek bezpiecznie dotrze do celu. Przy ich pomocy możemy zabezpieczyć maszyny rolnicze, pnie drzew, stal czy elementy konstrukcyjne. Odciągi łańcuchowe znajdą zastosowanie zarówno w transporcie lądowym, jak i morskim - kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.


odwzorowanie - przemysł
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Dobrym sposobem na szybki i bezproblemowy przewóztransport ciężkiego i wielkogabarytowego ładunku są też pasy transportowe, przy czym musimy mieć na uwadze, że rozwiązanie to sprawdzi się raczej przy lżejszych ładunkach niż w przypadku odciągów łańcuchowych. Pasy transportowe wyrabiane są z poliestru, który jest odporny na szkodliwe działanie kwasów mineralnych, benzyny czy smarów - zobacz czym się wyróżniamy.


Cecha ta ma wielkie znaczenie, ponieważ pasy używane są przede wszystkim w transporcie samochodowym, gdzie stale występuje niebezpieczeństwo kontaktu z którąś z tych substancji. W ofercie producentów znajdziemy pasy transportowe wyposażone w różne haki czy klamry funkcyjne, które ułatwią zabezpieczenie (polecam system oddymiania mercor w naszej ofercie) i przewiezienie towarów.
2019-12-13 08:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.