Warto troszczyć się o swoje zdrowie na wszelkie możliwe sposoby - nie tylko poprzez trening oraz zbilansowane jedzenie

Jeśli myślimy o swym zdrowiu, to najczęściej pierwsze co przychodzi nam na myśl to zdrowa dieta i regularne ćwiczenia. Jednakże jest jeszcze kilka obszarów, o które możemy dbać.
Czy zdarza Wam się co jakiś czas przebudzić się rano i czuć drapanie w gardle? Czy miewacie czasami zmęczoną cerę, która powoduje, że wyglądacie na zmęczone? Możemy oczywiście usiłować poprawić ten stan pijąc proszki na gardło lub robić chłodne okłady na worki pod oczyma. I to pomaga. Jednakże może warto też pomyśleć nad przyczyną takiego stanu rzeczy i najnormalniej w świecie go zmienić. Może nigdy się nad tym nie zastanawiałaś, ale przyczyną jest zbytnio suche powietrze w pokoju, w którym śpisz i ogólnie we wszystkich budynkach, w których każdego dnia przebywamy.


Fundament pod budowę domu jednorodzinnego
Dodał: NIOSH


Jasne jest przecież, że każdy z nas w ponad połowie składa się z wody. Dlatego nasza skóra tak bardzo nie lubi przesuszenia. Jak możemy z tym wojować? Nic bardziej banalnego - powinnyśmy zakupić nawilżacze powietrza. Korzystniej jeden do pokoju, w którym śpimy oraz kolejny do biura. Tak - właśnie do biura. Nie zdajemy sobie sprawy, ale w sypialni i w biurze jesteśmy najdłużej w ciągu dnia - mniej więcej w każdym pomieszczeniu po 8 godzin lub więcej. Dlatego nawilżacze powietrza muszą stać właśnie przy naszym biurku w pracy i przy naszym łóżku w sypialni.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.