W jaki sposób nabywać mieszkanko od dewelopera, aby nie stracić?

Kupowanie mieszkanka wiąże się z niebezpieczeństwami, których nie wszyscy jesteśmy świadomi. Dlatego, nim sygnujemy umowę z deweloperem warto zainwestować czas oraz wysiłek by transakcję przygotować jak najrozsądniej.


http://www.otisdevelopment.pl/
Dodał: M 93
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Zważywszy, iż częstokroć kupujemy posiadłość w budowie natomiast pieniądze pochodzą z banku, jaki również nie lubi przebaczać błędów dłużnika. W takiej sytuacji lepiej dmuchać na chłodne oraz z góry przygotować się na najczęściej pojawiające się przeszkody oraz kłopoty. Przede wszystkim należy dopilnować, by jak najwięcej ustaleń znalazło się w umowie deweloperskiej. Istotne, by były o konkrety, zaś nie ogólniki (http://otisdevelopment.pl/inwestycje-mieszkaniowe). Jeżeli deweloper obwieszcza przyszykowanie placu zabaw pod blokiem, to niech zapis o tym trafi do umowy, a nie jedynie na ulotkę. Im więcej aneksów ze schematami, projektami i dokładnymi opisami posiadała umowa, tym lepiej. Jeśli deweloper obwieszcza przestrzeń zieloną na skwerze pod budynkiem, to niech do umowy dołączy plan z oznaczeniem najistotniejszych fragmentów planowanego rozwiązania. Powinno się zatroszczyć się też o szczegóły dotyczące wykończenia mieszkanka. Załącznik z dokładnie rozrysowanymi schematami rozprowadzenia instalacji elektrycznej nie jedynie pozwoli skontrolować wykonanie roboty, lecz także ułatwi życie w przyszłości. Znaczenie mają również szczegółowe rozmiary mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.


Ważne znaczenie ma wprowadzenie do umowy kar umownych za jej niedotrzymywanie przez wszelką ze stron.


Więcej tekstów

Warto troszczyć się o swoje zdrowie na wszelkie możliwe sposoby - nie tylko poprzez trening oraz zbilansowane jedzenie

Fundament pod budowę domu jednorodzinnego
Dodał: NIOSH
Jeśli myślimy o swoim zdrowiu, to zwykle pierwsze co przychodzi nam na myśl to dobra dieta i regularne ćwiczenia. Jednak jest jeszcze kilka rzeczy, o które powinniśmy się zatroszczyć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.