Temperatura
spawanie
Dodał: Oscar Gil Fernández
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy interesuje nas spawanie tytanu?

Czasami dzieje się tak, że myślimy aby powiązać ze sobą dwie części jakiegoś produktu oraz pragniemy otrzymać pewność, że będą się one solidnie trzymać. Przez to powinniśmy się wpierw dowiedzieć, co najlepiej spisze się do powiązania danych tworzyw, tak by mieć pewność, że wykonamy wszystko w taki sposób jak powinniśmy.
Tensometr
Zaczerpnięte z: wagi-elektroniczne.pl

Ogromne zastosowanie, czułość oraz trwałość to wszystko i dużo innych atutów posiada tensometr.

Dawniej częstym kłopotem w profesji konstruktora było zgodne zdefiniowanie poziomu naprężeń i odkształceń. Jednakże obecnie jedną z prostszych oraz równocześnie sprawnych sposobów rozpoznania podziału zakresów mechanicznych w elemencie jest wykorzystanie tensometrii.
transport
Dodał: Pavel P.
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przedsiębiorstwa logistyczne trudniące się dokładnie transportem rzeczy które muszą znajdować się w ujemnych temperaturach.

Przewóz tego typu przedmiotów, jakie wprost przeznaczono do pomieszczeń chłodniczych albo też i ściśle chłodni nie należy absolutnie do rzeczy prostych. Warto w tym przypadku bowiem posiadać na względzie mnóstwo rzeczy i wszystkie one powinny być bardzo dokładnie przypilnowane.
Kotłownia parowa
Dodał: Selo Energia Sp. z o. o.
Zaczerpnięte z: http://www.wynajemkotlowni.pl

Jak zagwarantować komfort cieplny?

Każdy z nas powinien zdać sobie sprawę z ogromnej potrzeby człowieka dotyczącej temperatury, w której on przebywa. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, iż ogromna liczba osób ma własne źródła ogrzewania w postaci domowych kotłowni. Warto zastanowić się nad tym, po co one w rzeczywistości są? Wszyscy wiedzą o tym, że kiedy jest chłodno, a nawet mroźnie to czujemy się źle. Zupełnie naturalne jest to, iż człowiek źle znosi chłód. Tak samo jak w przypadku za wysokiej temperatury.
izolacja
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Zmniejszanie strat ciepła przez izolacje

Przy planowaniu konstrukcji przemysłowych stosowanie znajduje mnóstwo różnych surowców. Ich asortyment jest na tyle szeroki i zróżnicowany, iż każdy odbiorca bez problemu wyszuka elementy na miarę swych potrzeb.
pmb 45/80-65
Dodał: Szymon Sieciński
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakiej sytuacji stosowany jest asfalt?

Określenie mówiące o tym, iż coś jest "podziurawione jak krajowe drogi" już dawno temu weszło do języka kolokwialnego. Co prawda autostrad nadal w Polsce jest mało, lecz jakość dróg w znacznej większości uległa zdecydowanej poprawie.
elektrownia
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Wymagania odnośnie klimatyzacji w pomieszczeniach przemysłowych

W produkcji przemysłowej wykorzystuje się wyspecjalizowane urządzenia do zachowania wymaganych warunków klimatycznych, niejednokrotnie wynajmując do tego profesjonalne przedsiębiorstwa, których zadaniem jest wybór i montowanie tych maszyn. Elementy na jakie trzeba zwrócić szczególną uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każda działalność wymaga odmiennych warunków, jednak urządzenia służące do ich zachowania są zawsze takie same.
chłodnia
Dodał: Glen Wallace
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Budowa pomieszczeń chłodniczych w województwie mazowieckim

Obecnie spółki proponują budowę chłodni, urządzeń chłodniczych i różnorakich usług chłodniczych. Przedsiębiorstwa te wyposażają komory chłodnicze w urządzenia chłodnicze, zapewniając przy tym prosty montaż i ekspresowe usługi serwisowe.Wykonują montaż elektronicznych rejestratorów, umożliwiających kontrole temperatur z odczytu temperatur panujących w chłodni.Firmy te tworzą instalacje chłodnicze napędzające łuskownice do lodu używane w przetwórstwie masarskim oraz ubojniach drobiu oraz przeprowadzają całościowe instalacje chłodnicze w sklepach i supermarketach.
chłodnictwo
Zaczerpnięte z: http://izolacje.gda.pl/

Znaczenie chłodni w branży FMCG

Wpierw musimy rozwinąć skrót, który znajduje się w tytule tekstu. Towary FMCG to po angielsku fast-moving consumer goods. Cechują się tym, że są w nieustannym handlu ze względu na ich użyteczność. Do takich produktów zalicza się żywność, używki oraz artykuły higieniczne. Popyt na te dobra jest ciągły, zatem istnieje znaczna liczba sposobów dystrybucji oraz wymiar sprzedaży jest ogromny. Jak już zdajemy sobie sprawę z tego, czym jest branża szybko rotujących produktów, zastanówmy się, czemu chłodnictwo jest dla niej ważne.
pomieszczenie przemysłowe
Dodał: Jan Bommes
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Te tworzywa okazują się naprawdę trwałe, idealnie sprawdzą się przy konstrukcjach przemysłowych

W przypadku produktów stosowanych w obiektach przemysłowych niezwykle istotna okazuje się ich wytrzymałość oraz szczelność. W rzeczonych dziedzinach działalności wysokie zastosowanie posiadają tworzywa charakteryzujące się wyjątkowymi cechami technicznymi. Jest to bardzo ważne dla bezpiecznych warunków pracy oraz pracowników obecnych w obrębie zakładu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.