Tektura falista - ponadczasowy materiał o niesłychanie rozlicznych zastosowaniach

Nijaka i nieelastyczna - na pierwszy rzut oka mało atrakcyjny materiał, niepasujący do powszechnie panującego mniemania o tym, co piękne. Owo „brzydkie kaczątko” papiernictwa szybko zyskało jednak wielu miłośników.
skład drewna
Dodał: Christian Schnettelker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


producent tektury falistej
Dodał: MSM Mońki
Zaczerpnięte z: MSM Mońki


Przekonano się bowiem, iż posiada ono szereg interesujących własności.


Rzeczony „trend” obserwujemy również dzisiaj, z czego z całą pewnością zadowolony jest niejeden producent tektury falistej. Pojawia się pytanie: czemu opisywany towar może poszczycić się tak dużą popularnością? Przyczyn jest przynajmniej kilka. Niezbyt wygórowana cena, wytrzymałość, bogate zastosowanie, odnawialność, ponadczasowość, odporność na działanie czynników mechanicznych, lekkość - wymieniać można bez końca. Wykaz walorów, którymi dysponuje tektura falista okazuje się nader długi. Docenia je znaczna część zarówno konsumentów jak i przedsiębiorców. Dowodów na potwierdzenie przywołanej tezy nie trzeba daleko szukać. Wystarczy wybrać się do najbliższego supermarketu i rozejrzeć się po półkach z towarami. Nieomal wszystkie Produkty są umieszczane w tekturowych opakowaniach - poczynając od makaronu, a na komputerach kończąc. Służą one - co warto podkreślić - nie tylko jako ochrona wiktuałów i sprzętów, lecz także powierzchnia reklamowa.
Projektanci opakowań robią co w ich mocy, aby przykuć uwagę nabywców. Wymyślają coraz bardziej nietuzinkowe pudełka, które nierzadko urastają do rangi dzieła sztuki.
2018-01-18 11:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.