Taśma stalowa oferuje duże przeznaczenie oraz umożliwia osłonę każdego rodzaju materiałów

Do zabezpieczenia ciężkich towarów wykorzystuje się stalową taśmę zimnowalcowaną. Ma ona zastosowanie w fabrykach na przykład drzewnym, budowlanym czy stalowym. Taśma ocynkowana jak określenie wskazuje jest pokryta warstwą cynku, która chroni stal przez szereg lat oraz nie potrzebuje konserwacji, na dodatek jest antykorozyjna. Wykorzystuje się ją w zakładach na przykład samochodowym, budowlanym i powietrznym.

rury
Dodał: Centrum Klima S.A.
Zaczerpnięte z: Centrum Klima S.A.
Taśma nierdzewna zawiera chrom oraz (szczegóły tu...) węgiel. Stosuje się w różnych gałęziach przemysłu od rozlicznych budowy w przetwórniach m.in. łopatki turbin czy hydraulice. Również zastosowanie posiada przy szczegółach maszyn o większej wytrzymałości np wały, śruby, sprzęty budowlane, szablony do odlewania pod naciskiem, elementy giętkie czy też niewielkie elementy stosowane w stomatologii. Taśma stalowa do owijania używana jest do opasania towarów, paczek czy pęków oraz ich ochrony.

Gwarantuje wielką wytrzymałość oraz rozciągliwość. Stosuje się do pakowania takich wyrobów jak stal, drzewo, bryłka brukowa, poprzeczki, wyroby ceramiczne, rury stalowe, żeliwne czy PCV, tafle wiórowe i sklejka, profile okienne PCV, panele podłogowe, sprasowane włókno syntetyczne oraz (zapraszamy serdecznie) gąbka. Taśma precyzyjna znajduje zastosowanie przy robieniu aparatów oraz sprzętów do regulacji części maszyn jako podkładki foliowe, do ustawiania opracowywanych składników.

Więcej tekstów

Różnorodność materiałów w hurtowni stali

Metal, blacha szczotkowana
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Stal odnalazła stosowanie w różnych sferach mechaniki. W powszechnej wytwórczości stali surowej, Polska, sklasyfikowana na 19 miejscu wyprodukowała 9 mln ton stali.


Z taśmy stalowej precyzyjnej uzyskuje się przewody ze szwem kalibrowane na chłód. Taśma dziurkowana służy do szybkiego montażu z wersji ocynkowanej lub powlekanej półproduktem chemicznym. Taśma dziurkowana ma zastosowanie w odmianie klamer ciesielskich jako połączenia we wszelkich strukturach drewnianych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.