Taśma polipropylenowa w wielu gatunkach szerokości i trwałości

Taśma polipropylenowa jest dostępna w wielu odmianach szerokości i trwałości dzięki czemu jej wykorzystanie jest niezwykle wszechstronne.


Taśma pp stanowi tańszą opcję dla taśmy stalowej i poliestrowej.


Jest ogólnie stosowana do pakowania towarów przy zastosowaniu zarówno narzędzi ręcznych, wiązarek półautomatycznych jaki i w całości automatycznych maszyn do wiązania. Opaski poliestrowe kompozytowe to surowiec o budowie włóknistej cechujące się niezwykle wysoką wytrzymałością na zerwanie, przy czym jest bardzo uniwersalne i funkcjonalne. Sprawdza się nie tylko przy tworzeniu pakietów, lecz także jako zabezpieczenie przeróżnego rodzaju pakunków, przesyłek, czy opakowań.


Spajające, twarde opaski (poznaj naszą firmę) poliestrowe są znakomitą alternatywą dla opasek stalowych. Idealnie przydają się do połączenia bagaży zmieniających swą kubaturę. Wspaniale spisują się w trakcie zawijania produktów składowanych na zewnątrz, są odporne na wysokie temperatury, również na promienie UV. W przeciwieństwie do taśm stalowych nie niszczą kantów owijanego towaru, nie poddają się korozji, nie pozostawiają Rdzawych plam i są bardzo ekonomiczne w użyciu.


Więcej tekstów

Jak przedstawia się proces gazowania zboża oraz co do tego celu się wykorzystuje?

gazowanie zboża
Dodał: Marko Knuutila
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ziarno, które służy do wypieku pieczywa jest podczas składowania narażone na szkodliwe działanie różnego typu owadów (trojszyk, wołek zbożowy). Dlatego też w celu ich zwalczania wykorzystuje się proces fumigacji zboża.


bus na trasie
Dodał: Jocelyn Kinghorn
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Odpowiednia odporność, także uniwersalność aplikacji sprawiły że są najpopularniejszymi taśmami z sprężyny poliuretanowe sztucznego na rynku, znajdując użycie w każdej branży przemysłu.


Ze względu na dużą ofertę asortymentową zróżnicowanej grubości i kolorystyce, opaski tego rodzaju mogą być użyte do ochraniania produktów od kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów.


Taśmy polipropylenowe cechują się niskim kosztem jednostkowego spięcia, znaczną wydajnością, także prostotą użycia.
2020-07-10 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.