Szybkie a także skuteczne zabezpieczenie ładunku

Produkty ulokowane na paletach wymagają odpowiedniego zabezpieczenia - mechanicznego, a także osłony przed wilgotnością.


Chroniąc paletę folią, należy zatroszczyć się o jej odpowiednie rozciągnięcie jak też brak naderwań.


fotogram - przemysł
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W halach produkcyjnych oraz składach z reguły użytkuje się współcześnie folię polietylenową stretch - moja strona – najtańszą a także najefektywniejszą z osiągalnych na rynku alternatyw. Folie te charakteryzuje wysoka elastyczność, mała przepuszczalność wodnej pary oraz spora odporność na niewysokie temperatury, kwasy i zasady. Wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań do palet, mam w tym miejscu na myśli specjalistyczne owijarki do palet, znacząco udoskonaliło proces foliowania.


Więcej tekstów

Firmy zajmujące się spedycją lotniczą w kraju i ich zadania dla gospodarki

lotnisko
Dodał: Rob Faulkner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Oczywiście firmy spedycyjne mają za zadanie zająć się obsługą wszelkiego rodzaju ładunków w transporcie lotniczym - chodzi o ładunki zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Transport jest oferowany w trybie ekonomicznym, priorytetowym i ekspresowym. Co ważne, firmy proponują także obsługę celną. Odprawa celna na lotnisku obejmuje np. tworzenie właściwych dokumentów, sporządzanie deklaracji lub odwołań, dokonywanie zgłoszeń celnych, magazynowanie, jak również udzielanie poradnictwa we wszystkich kwestiach celnych.


Dostępne w handlu owijarki do palet dedykowane są w szczególności ośrodkom dystrybucyjnym, w jakich wymagana jest skuteczna jak też szybka paletyzacja artykułów. Owijarki te służą do mechanicznego owijania palet folią w cyklu automatycznym bądź półautomatycznym. Owijarki do palet nie wyłącznie znacząco skrócą czas foliowania. Podniesiony nawet trzykrotnie rozciąg folii to znaczące oszczędności . Działanie owijarki szczędzi także czas załogi składu. Zakup owijarki do palet polecany jest w szczególności obiektom wymagającym wysokiej wydajności foliowania. Owijarkę automatyczną najlepiej użytkować w wypadku towarów o regularnym obrysie (ażeby umożliwić dać możliwość działania fotokomórce).


Dostępne w handlu modele posiadają zdolność produkcyjna blisko 20-30 palet na godzinę. Jeżeli idzie o załadunek obsługiwany przez owijarkę, jego maksymalne parametry mogą mieć 2100mm wielkości i 2000kg wagi.
2018-03-29 19:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.