Stal
sprężyna
Dodał: http://pixabay.com/
Zaczerpnięte z: http://pixabay.com/

Produkowanie sprężyn

Gałąź przemysłu zajmująca się wytwarzaniem sprężyn jest niezwykle intensywna i odznacza się sporą rywalizacją. Zasadniczą właściwością sprężyny jest jej umiejętność ulegania odkształceniu w wyniku postępowania energii zewnętrznej. Naprężenie musi mieć właściwość odkształcenia sprężystego. Funkcja i wykorzystywanie sprężyny znane jest od wieków.
stb
Dodał: tomasz przechlewski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy wiemy do czego służy taśma pet?

Jeśli coś budujemy, albo przewozimy na budowę sporej powierzchni towary, to powinniśmy wszystko tak zaplanować, by posiadać świadomość, że korzystamy z najlepszych ofert.
system przeciwpożarowy
Dodał: DLH Poland
Zaczerpnięte z: DLH Poland

Jak zachować się podczas pożaru? Jak gasić sprzęt elektroniczny?

System przeciwpożarowy jest niezwykle pomocny, jego najważniejszym zadaniem jest ochrona ludzi oraz mienia przed pożarem. Najprostszy i najczęściej występujący system takiego typu złożony jest z detektorów ognia, dymu a także wielu rur ze środkiem gaśniczym.
materiały budowlane
Dodał: Pavel P.
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak działa system przeciwpożarowy w serwerowni ? Które zabezpieczenia zastosowane są w tym miejscu?

Serwerownia to miejsce, w jakim jest wiele różnych instalacji i sprzętów, które potencjalnie mogą stanowić zagrożenie pożarowe. To z tego powodu tak ważny w tym miejscu będzie właściwie funkcjonujący system ochrony przeciwpożarowej, który będzie nas chronił przed możliwym pożarem.


Jak działa system przeciwpożarowy w serwerowni ? Które zabezpieczenia zastosowane są w tym miejscu?

Jednakże trzeba wiedzieć, iż nie wolno stosować normalnego systemu, którego używa się w normalnych pomieszczeniach.
sklep z pneumatyką
Dodał: Carlos Vieira
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Systemy gaszenia gazem posiadają swe wytyczne

Wciąż musimy dbać o to, żeby nasi podwładni wiedzieli jak się zachowywać w przypadku pożaru i aby wiedzieli, gdzie są potrzebne do tego narzędzia.
producent zbiorników
Dodał: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy warto zamontować podziemny zbiornik na wodę deszczową i jaka powinna być jego kubatura?

Opady mają to do siebie, iż występują z rozmaitym nasileniem i nie jest łatwo z góry przewidzieć w jakich okresach wystąpi susza, zaś w jakich ulewy.


Czy warto zamontować podziemny zbiornik na wodę deszczową i jaka powinna być jego kubatura?

Wziąwszy pod uwagę wyłącznie okres maj–wrzesień, przeciętna miesięczna liczba opadów w owym okresie wynosi 50–70 mm zależnie od regionu.
stalowy kontener
Dodał: Darron Birgenheier
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Stal, ma ogromny sens dla rozwoju gospodarki i jest niezastąpiona w wielu sektorach.

W naszym kraju, na kontynencie europejskim i na pozostałych kontynentach, bardzo rozpropagowane jest wykorzystywanie stali trudnościeralnej. Profesjonalna obróbka stali trudnościeralnej umożliwia wyprodukowanie wysokiej klasy zahartowanych towarów, które stają się niezwykle odporne na poddawanie na mechaniczne uszkodzenia i wysokie temperatury oraz, długi okres eksploatowania.
Stal hardox
Dodał: www.hardox.com
Zaczerpnięte z: www.hardox.com

W jaki sposób wykonywać obróbkę stali nierdzewnej? Parę sprawdzonych metod

Jest całkiem sporo sposobów na obróbkę stali. W szczególności obróbka stali to przede wszystkim skrawanie stali. Ta czynność stali bardzo długo była uważana jako niepotrzebna oraz drugorzędna jej właściwość, gdyż skrawanie było zasadniczo całkiem trudnym zadaniem. Szczęśliwie w obecnych czasach, gdy technologia doskonale się rozbudowała skrawanie nie jest problemem.
cięcie stali
Dodał: Carl Wycoff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest obróbka cieplna? Jakiego typu ma zastosowanie, dlaczego ważne jest jej stosowanie w różnych gałęziach przemysłu

Czy wiedziałeś czym jest zestaw dobrze skomponowanych metod cieplnych,które w rezultacie wiodą do zmiany cech stali? A dzieje się tak przez zmiany struktury w stanie stałym w rezultacie zmian temperatury jak również czasu. Nie zdajesz sobie sprawy, chciałbyś wiedzieć? Zapraszam w takim razie do artykułu, w którym postaram się wyjaśnić na czym polega to niezwykłe zjawisko.
IT

Cynkowanie jako proces który ma za zadanie pokrycie nawierzchni przedmiotów

Cynkowanie to przebieg jaki ma na celu pokrycie powierzchni obiektów ze stali cienką warstewką cynku w celu ochrony przed rdzą wywoływaną działalnością powietrza i wody.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.