Stal Hardox - a więc, wszyściutko co dobrze jest wiedzieć na temacik wspomnianej firmy

Przeciwko pozorom firma Hardox to nie jedynie blaszki trudnościeralne, o których już jakiś okres temu pisaliśmy. Z pod szyldu nazewnictwa "Hardox", wyszły również takie rzeczy jak rury, lemiesze, śrubki przeznaczone do lemieszy, czy tez sitka.


Dobrze jest jednak zagłębić się bardziej w temacie firmy Hardox, gdyż istnieje możliwość po dowiadywać się interesujących rzeczy na temacik ich alternatywy stali...


traktor
Dodał: Lelou
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Jak przedstawia się proces gazowania zboża oraz co do tego celu się wykorzystuje?

gazowanie zboża
Dodał: Marko Knuutila
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ziarno, które służy do wypieku pieczywa jest podczas przechowywania narażone na szkodliwe działanie różnego typu owadów (trojszyk, wołek zbożowy). Dlatego też w celu ich usuwania stosuje się proces fumigacji zboża.


Jak warto zauważyć, pisaliśmy już na temat blach trudnościeralnych marki Hardox. Istnieją ich kilka rodzajów, o numeracjach: czterysta, czterysta pięćdziesiąt, 500, pięćset pięćdziesiąt, sześćset, oraz alternatywa Extreme. Zastosowanie wspomnianych blaszek jest bardzo wszechstronne. Mają możliwość być stosowane między innymi w: obróbkach warsztatowych (przy okładzinach skrzyneczek śmieciarek, płytkach okładzinowych do nakrycie ścian kieszeni sortownika, czy przy chwytakach, nie wspominając już o użytkowaniu przy niszczarkach), przy budowie dróżek (stosowane przy łopatkach mieszadeł wewnątrz asfaltowni, kontenerach transportowych, czy czerpakach oraz koparkach oraz tak dalej), czy też w kamieniołomach oraz (poznaj szczegóły) kopalniach, oraz nie zapomnijmy o przemyśle drzewnym, gdzie bywają one używane do części oraz podzespołów do maszynek typu: zrywkowych, przeznaczonych do ścinania, tartacznych, oraz przeznaczonych do transportu. Jeśli chodzi o obrabianie napomkniętej stali, to istnieje możliwość ją ciąć: laserem, plazmą, gazem, oraz wodą. Omijając to jednak też obrabia się ją przez skrawanie CNC, oraz (http://wroclawpodnosniki.pl) walcowanie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.