Sprzęt
magazyn
Dodał: darkday
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wózek widłowy jako coś do przewozu w magazynie

Wózek widłowy to pojazd do transportu wewnętrznego o zasięgu ograniczonym i ruchu rozdzielanym służący do transportu towarów. Obszerna rozmaitość wózków transportowych sprawia, że są one usystematyzowane według rozmaitych wyznaczników wynikających z ich cech konstrukcyjnych, czy też użytkowych. Wózki widłowe są chętnie użytkowanymi sprzętami które służą do przewozu wielorakich elementów.
Drukarka atramentowa
Dodał: Vernon Chan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drukarki - opłaca się orientować się który rodzaj zakupić?

Drukarki są urządzeniami, jakie bez przerwy potrzebują dokupywania materiałów eksploatacyjnych. Dotyczyć to będzie każdego rodzaju drukarki, czyli wersji atramentowych, laserowych i igłowych. Szczególnie drogie w użytkowaniu i eksploatacji są modele laserowe. Sposób ich funkcjonowania wygląda tak, że odpowiedni bęben wewnątrz jest naładowywany ładunkiem, tak aby mógł przyciągać cząsteczki tonera. Światło lasera padając w odpowiednich miejscach zmienia biegunowość ładunku, i w tych miejscach już się toner do niego nie przyklei.
fotogram - przemysł
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Blachy trudnościeralne Hardox - rewolucja w wielu branżach.

Najczęstszym i mocno dokuczliwym problemem dla robotników korzystających z ciężkich maszyn,
opakowanie na prezenty
Dodał: drcw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Opakowanie nie mniej ważne jak sam podarunek – czyli dawajmy prezenty odpowiednio przystrojone

Jak cię widzą tak cie piszą – przysłowie to znamy chyba wszyscy. Co ważne, zasada ta nie dotyczy tylko i wyłącznie ludzi. W praktyce wszystko z czym mamy do czynienia jest odbierane przez otoczenie także w zakresie swojej powierzchowności. Dobrym przykładem – nie mówiąc o wspomnianych już ludziach - jest na przykład dostarczanie towarów w odpowiednich opakowaniach lub popularne pakowanie prezentów. Przyjrzyjmy się tej ostatniej kwestii.
laboratorium
Dodał: CIAT
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Każde laboratorium musi zostać jak najwspanialej wyposażone

Każde, nawet najmniejsze laboratorium, jeśli ma właściwie wykonywać własne zadania, to powinno zostać dobrze wyposażone, a akcesoria laboratoryjne, które będą się w nim mieściły muszą być wykonane z odpowiednich materiałów. Idzie tu o to, by nie rdzewiały w czasie użytkowania czy późniejszej sterylizacji, jak też o to, aby nie oddawały najmniejszych związków chemicznych, które w jakiś sposób mogłyby wpływać na wyniki badań.
Laboratorium
Dodał: Matteo Bagnoli
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym są badania nieniszczące w przemyśle: Rodzaje i ich charakterystyka

Przemysłowe metody badań dzielone są na niszczące i nieniszczące. Pierwsze z wymienionych polegają na badaniu tak zwanej grupy reprezentacyjnej, ponieważ w czasie sprawdzania przedmioty niszczą się. Z kolei badania nieniszczące, jak już nazwa podpowiada powalają na przegląd właściwości bez niszczenia. Do takich badań należą m.in. metody radiologiczne, ultradźwiękowe, wizualne lub badania szczelności.
duży zakład produkcyjny
Dodał: Daniel Lobo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób znaleźć odpowiednią firmę oferującą usługi serwisowe dla przemysłu? Co może być pomocne przy wyborze?

Firmy, jakie należą do branży przemysłowej wiedzą jak zły jest dla nich wszelkiego rodzaju przestój. Zdarza się on najczęściej z przyczyn niezależnych od danego przedsiębiorstwa. Zazwyczaj coś się psuje oraz wymagana jest natychmiastowa naprawa. Z tego powodu branża przemysłowa powinna przywiązywać dużą wagę do usług serwisowych i wybierać także najlepszych dostawców takich usług. Jak wybrać odpowiednią firmę oferującą usługi serwisowe dla przemysłu?
opakowania
Dodał: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesne rozwiązania w opakowalnictwie

W naszym życiu można wymienić niewiarygodną liczbę dziedzin czy branż, a każda z nich odznacza się własną, odrębną wiedzą. Przeciętny człowiek nie ma specjalistycznej wiedzy w wielu dziedzinach, gdyż jest to najzwyczajniej niemożliwe. Zdecydowana większość osób nawet nie wie, jak z pozoru proste zagadnienia życiowe mogą być skomplikowane. Zapewne część ludzi nigdy nie analizowała np. tego, jak działa branża związana z opakowalnictwem. To oczywiste, że każdy produkt, jakikolwiek towary musi być odpowiednio zapakowany w konkretny sposób, typowy dla każdego typu produktu. Wydaje się to łatwe i niekoniecznie skomplikowane. Nic bardziej mylnego, gdyż opakowalnictwo to ważna gałąź dziedziny, jaką jest logistyka.
przemysł - landszaft
Dodał: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś kierownikiem firmy, która zajmuje się wytworem lub obróbką materiałów, zarządzasz profesjonalnym personelem i chcesz zadbać o jego rozwój - zapoznaj się z szeroką ofertą udogodnień.

Niegdyś, zawodowy rzemieślnik, mistrz - tokarz, wędzarz, zegarmistrz, albo ekspert stolarstwa i konserwator cieszył się sukcesami i popularnością. Prestiżowa wtenczas szkoła zawodowa, kształciła wspaniałych specjalistów w dziedzinach majsterkowania i wytwórstwa specjalistycznych urządzeń, czy w ich obrabianiu. Tradycyjne sposoby kreowania niezbędnych w gospodarstwie domowym akcesoriów, zostały powszechną i zbadaną koncepcją. Właściciele zakładów mogli zyskiwać ogromny szacunek i poważanie.
pt100
Dodał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niezbędny jest Ci czujnik temperatury? Pt100 to jeden z ciekawszych na rynku w tej chwili czujników

Na obecną chwilę mnóstwo ludzi zaciekawionych jest współczesnymi technologiami i tym co w tej chwili jest na czasie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.