Sposoby na dokładne pielęgnowane murawy

Murawa jest w stanie być oryginalnym zielonym kobiercem i piękną dekoracją ogrodu wyłącznie wtedy, kiedy jest regularnie i troskliwie pielęgnowany. Odpowiednio wyglądający trawnik charakteryzuje się zwartą budową, oraz równymi granicami.


urządzenie elektryczne i okablowanie
Dodał: Gareth Halfacree
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Obręby trawnika, zwłaszcza na wiosnę potrzebują solidnej poprawki.


Więcej tekstów

Profesjonalne systemy przeciwpożarowe oraz funkcjonalne gaszenie gazem

grube szkło
W każdym miejscu pracy powinny znajdować się fachowe systemy przeciwpożarowe, których celem jest powiadomienie znakiem o zagrożeniu pożarowym. Systemy przeciwpożarowe są teraz bardzo rozliczne, na rynku odnajdziemy rozmaite modele i typy tych systemów.


Tak samo jak o piękny porost murawy, tak samo powinniśmy zadbać o obrzeża trawnika. Eko bord to wielofunkcyjne krawędzie do jakichkolwiek gatunków nawierzchni. Wartością owego rodzaju podejścia jest szybki i bezproblemowy montaż, brak konieczności czynienia wykopów, także możliwość wolnego kształtowania nie prostolinijnych obrębów powierzchni. Eko bord przez swą konstrukcję jest wizualnie niewidocznym elementem nawierzchni. Z jego pomocą jest możliwość wytyczyć i zawęzić dowolny układ ścieżek żwirowych, albo gresowych, z powodzeniem może być również stosowany jako rozdzielenie trawnika od ziemi ornej. Nadzwyczaj istotną zaletą tego obrzeża jest to, że w całości stworzone jest z materiałów wtórnych co w dobie coraz większej ilości odrzutów nie jest bez wpływu dla otoczenia naturalnego.


czujnik


pneumatyka
Dodał: www.eecpoland.eu
Zaczerpnięte z: www.eecpoland.eu


Także kratka trawnikowa stworzona jest z tworzywa pozyskanego z recyklingu, wykorzystywana jest do utwardzania trawnika. Jest to opcja dla kostki brukowej, zastępuje betonowe płyty ażurowe. Oryginalny trawnik wzmocniony kratą wygląda efektownie, jest solidny i ekologiczny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.