Sposób na dobrą reklamę outdoorową? Jakie rzeczy trzeba brać pod uwagę?

Istnieją różne sposoby na zareklamowanie swojej firmy w miejskiej przestrzeni. Jakie są pomysły na taką reklamę? O czym pamiętać?


Reklama w przestrzeni publicznej powinna być widzialna, intrygująca, musi przyciągać uwagę. Oprócz tego, dobrze jakby pobudzała do myślenia. Oprócz tego dobrze gdyby zapadała w pamięć. W takim wypadku istnieje szansa na to, że na przykład w czasie zakupów w sklepie, przypominając sobie konkretną reklamę i zakupimy konkretny artykuł. Jak chodzi o to jak jest widzialna taka reklama, to na pewno wysokie miejsce zajmują telebimy reklama na nich jest czymś, co na pewno zwraca uwagę. Zazwyczaj są one bardzo jasne, mają żywe barwy. Co jest sporym plusem tym bardziej w nocy, kiedy bez świateł reklamy nie są kompletnie widoczne. Jeżeli chodzi o telebimy reklama na nich to coś co dobrze jest przemyśleć, gdy ma się swoją firmę - http://www.medas-media.com.pl/telebimy.html (http://www.medas-media.com.pl/telebimy.html).


perspektywa - firma
Dodał: Presidencia de la República Mexicana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Malowanie wstępne
Ważne, aby taka reklama była w miejscach, w jakich możemy liczyć na dużą liczbę osób. Przykładowo dla reklamy, którą jest telebim Łódź Atlas Arena jest na pewno świetnym miejscem. Możemy tam liczyć na sporą liczbę potencjalnych odbiorców. Dlatego dobrze byłoby szukać właśnie tego typu miejsc. Oczywiście reklama taka jak telebim Łódź Atlas Arena to duży wydatek - http://www.medas-media.com.pl/t_lodzatlasarena.html (http://www.medas-media.com.pl/t_lodzatlasarena.html). Dlatego nie zawsze musi to być, aż tak znane miejsce. Istotne, by dotrzeć do miejsc, w jakich nasi potencjalni klienci nas dostrzegą. Czasami są to duże arterie miasta, na jakich stoi się w korkach. Czasami z kolei to miejsca, w bliskiej odległości ruchliwych przejść dla pieszych, lub też przystanki komunikacji miejskiej.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.