Rury kotłowe, a blaszki kotłowe - czyli, jaka rzecz je połącza, a co poróżnia

Co to bywają rurki oraz blachy kotłowe - do jakich rzeczy bywają używane? Nie wiesz? Odczytaj nasz felieton!


Blachy kotłowe to nic innego jak stalą z pasującymi "plusikami" (są to w szczególności: krzem, aluminium, oraz chrom), które powodują, iż blacha ta jest odporna na temperaturę (tak nazywana żaroodporna) oraz współczynniki chemiczne spalin.
rury kotłowe
Dodał: Saint-Gobain Glass
Zaczerpnięte z: Saint-Gobain Glass


Test haccp
Dodał: U.S. Department of Agriculture
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Powstały różne gatunki tego typu blaszek rodzaju: P 265 GH, P 295 GH, 16 Mo 3, 13 Cr Mo 4-5, oraz 10 Cr Mo 9-10, a także parę innego typu.

Umieszczone tutaj uwagi z serwisu (http://www.zcipajos.pl/oferta/odkurzacz-centralny) to godne polecenia źródło informacji - na pewno Cię zaciekawi, gdyż dotyczy kwestii przedstawionej w tym artykule.

Posiadają różnego rodzaju grubości, które jest możliwość dostosować do pragnień klienta, jednakże muszą one spełniać pewnego typu normy o znakach pomiędzy innymi: EN 10028 a także tak nazywane ASTM (dawniej z angielskiego American Society for Testing and Materials, co na polski oznacza\znaczy: Amerykańskie Stowarzyszenie Badań oraz Materiałów).


Spoglądając na zaczynający akaPIT i porównując go z tytułem powstaje pytanie: co łączy blachę kotłową a rury kotłowe (bezszwowe)? A więc rury kotłowe wytwarza się ze stali, która jest odporna na wysokie temperatury i ciśnienie - innymi słowy: z tego samiutkiego co blachy kotłowe - dowiedz się o blachach kotłowych. Rury te stosowane są do połączeń kawałków energetycznych, takich jak: kotły (skorzystaj z oferty na kotły parowe- przejdź do serwisu), przegrzewacze pary, przewody parowe i tak dalej. Ich priorytetowy podzielenie to: węglowe a także stopowe (niskostopowe), a najczęściej stosowanym gatunkiem bywają: St 35.8 I lub III, 15Mo3, P235GH TC1 albo TC2. Najtańsza rurka kotłowa zaczyna się od paru złotych do nawet ponad 300 złotówek.
Ich różne typy daje możliwość dobrać dla siebie\samego siebie doskonałe części, a więc nie zastanawiaj się dalej - zajrzyj do Internetu, lub przejedź się do najbliższego sklepu z częściami oraz zakup co Ci będzie potrzebne już teraz!
2019-04-11 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.