Reklama na telebimach górą

Ogromna ilość reklam, jakie kuszą kierowców przy drogach w całym kraju sprawia, że stajemy się obojętni na treści reklamowe krzyczące do nas z ustawionych przy drogach billboardów. Kierowcy są zgodni co to tego, że szyldy, tablice i billboardy zaśmiecają krajobraz Polski i przez swą ogromna liczbę stają się nieskuteczne. Nową formą reklamy, która ma coraz więcej zwolenników, jest reklama na leadach.
Miasto, ekran LED
Dodał: Medas-Media
Zaczerpnięte z: Medas-Media
Badania naukowców dowodzą, że tego typu reklama, z uwagi na to, że przekazywane treści są podświetlane i dynamiczne, okazuje się osiem razy bardziej widoczna dla uczestników ruchu drogowego.

Jeśli pragniesz bezzwłocznie odnaleźć zbliżone teksty dotyczące analizowanego zagadnienia, zobacz dodatkowe info (http://bsinspekcja.pl/przylacza-kanalizacyjne/) na podobnej witrynie.

Telebimy ledowe są coraz większych rozmiarów i nowocześniejsze a możliwość umieszczania kilku spotów wzmacnia ich skuteczność i sprawia, że nie są monotonne.

Reklamy tego rodzaju mogą mieć postać tablic tekstowych lub graficzno-tekstowych, co sprawdza się w przypadku restauracji, zajazdów, stacji benzynowych lub aptek, oraz postać telebimów. Coraz częściej są one obecne podczas koncertów i wydarzeń sportowych, bo umożliwiają transmisję bezpośrednią wydarzeń dla osób, które np. nie są na stadionie, tylko w strefach kibiców. Pauzy w transmisji to doskonała okazja na emisję spotów, które za sprawą wciąż unowocześnianej technologii są profesjonalne i dynamiczne.

Miejsce naszej reklamy wybierzemy, wrzucając w gogle hasła z dogodną dla nas lokalizacją jak: promocja Cieszyn, reklama Bogatynia, lub wystukując bardziej wyszukaną frazę typu reklama na ekranie led Łódź. Otrzymamy listę firm, które mają telebimy w konkretnych lokalizacjach, czasami w danym mieście jest kilka tego typu lokalizacji i dzięki Internetowi wybierzemy tę, która jest dla nas korzystna – przy często uczęszczanej drodze, centrum handlowym lub w ważnym punkcie miasta.

Jeżeli chcesz zgłębić dokładniej dane na publikowany temat, to sprawdź w tym miejscu przydatne notatki (https://parcienaszklo.com.pl/witryny-sklepowe/), posiadające dodatkowe newsy.

Skorzystajmy z dobrodziejstw sieci i reklamujmy się w sposób dynamiczny, nie tracąc pieniędzy na mało aktywny billboard, którego niewielu zauważy.


Więcej tekstów

Reklama nadawana na telebimie - jakie są plusy reklamy zewnętrznej

reklama samochodu na biilboardzie
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zanim odpowiemy na pytanie jakie wartości niesie za sobą reklama na telebimie, pożądane byłoby dowiedzieć się czym tak w rzeczywistości jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran diodowy, zwany także ekranem LED. Jest to nowomodna forma reklamy zewnętrznej, która pozwala na dotarcie do wielu ludzi jednocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są funkcjonalną formą reklamy nawet w złych warunkach atmosferycznych. Pomimo deszczu lub śniegu, reklamy ujawniane na telebimach są widoczne nawet z pokaźnej odległości.
2019-04-01 07:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.