Przeprowadzenie audytu dla dostawców dla automotive.

Jednostki uczestniczące w światowej organizacji ds. zakupów dla Automotive mają za zadanie budowanie zrównoważonej przewagi konkurencyjnej dla przedsiębiorstwa i jej dostawców.
Dostarczanie podstawowych towarów i części w oparciu o partnerskie relacje z dostawcami jest kluczową polityką firmy Automotive.


części do samochodów
Dodał: Carol VanHook
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Celem jest zapewnienie odbiorcom całościowej jakości oraz sprawnych dostaw, uzyskując jednocześnie najwyższą wydajność. Podstawowym zadaniem jest wsparcie producentów samochodów, a w szczególności sektora dostawców w łatwiej i rzetelnej kontroli produktów, ale też ich charakterystyki za pomocą metod nieniszczących oraz nie.

Przez odpowiednie planowanie kontroli jakości, istnieje wysoki potencjał redukcji kosztów przy poprawie jakości produktów.

Dostawcy dla automotive, czyli dostawcy rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. Producent części najwyższej klasy, wspierają przedsiębiorstwa samochodowe jak i lakiernie w procesie przygotowania perfekcyjnych powierzchni. Firma prezentuje indywidualne podejście do spraw wyposażenia zakładu w elektro oraz pneumonarzędzia. Oferta obejmuje też idealnie dostosowany osprzęt, mobilne jak i stacjonarne systemy odsysania oraz elementy organizacji stanowiska pracy. Audyty dostawców są podstawowym narzędziem, stosowanym przez międzynarodowe koncerny samochodowe. To weryfikacja realizacji wymagań klientów przez jego dostawców albo podwykonawców. Dostawcy dla automotive w ramach audytu oceniani są pod względem: przygotowania zakładu pracy pod kątem infrastruktury, wyposażenia, zasobów ludzkich itd.; przestrzegania instrukcji zawartych w dokumentacji systemu jakości; dokumentacji technologicznej (instrukcje, analizy itp); walidacji i prac dot. procesu; nadzoru nad sprzętem, środowiskiem pracy, pracownikiem; planowaniem produkcji itp

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.