Przenośniki czy też regały magazynowe dużej klasy z zużyciem najwyższej technologii w pełni zautomatyzowane powiększają wydajność pracy.

W każdym zakładzie, jak także w firmach przewozowych są magazyny, w których przechowywane są przeróżne instalacje bądź produkty przygotowywane do dalszych działań

Przechowywane są między innymi tworzywa, towary, towary spożywcze, narzędzia, itd.
hala magazynowa
Dodał: Sonny Abesamis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przy planowaniu merytorycznym, trzeba brać pod uwagę role składów. Regały magazynowe produkowane z wykorzystaniem najnowszej technologii, odznaczają się szerokim współczynnikiem bezpieczeństwa i wytrzymałością. Poniektóre regały mają zakończenia modułowe, co jest doskonałym wyjściem rozbudowania magazynu w przyszłości. Regały do palet są zwykle stosowane do trzymania palet. Pozwalają zaplanować przestrzeń składnic przy optymalnym rozlokowaniu regałów i ustalić bezpieczny transport palet na przenośnikach. Regały półkowe są wykorzystywane do gromadzenia wyrobów o niedużych gabarytach pakowane w kartony, paczki, pojemniki czy też luzem.

Więcej tekstów

Czemu ważny jest obecnie serwis mobilny dla samochodów ciężarowych?

ciężarówka - logistyka
Dodał: NotrucksNolife
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Branża transportowa jest mocno ważnym ogniwem każdej działalności gospodarczej w naszym kraju. Dzięki transportowi można w zupełności prosto i w krótkim czasie dostarczyć każdy produkt w dowolne miejsce. Wobec tego od szybkiego i sprawnego transportu zależy nad wyraz wiele. Dzięki niemu interes może wywiązać się ze zlecenia i oddać towar we wskazane miejsce. A od szybkiego dostarczenia danego wyrobu zleży wywiązanie się z powziętych umów. W przypadku niedostarczenia na czas towaru instytucja może zapłacić spore kary finansowe czy stracić kontrakt.


szczegółowo na olejnik.pl
Dodał: jaymarable
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Regały półkowe często pracują w charakterze przenośniki do kompletacji, których linia przemierza na długości rzędu regału rolkowego. Regały (zgarnij rabat na regały wysięgnikowe-> http://olejnik.pl/regaly-stacjonarne/) wspornikowe to rozwiązanie przystosowane do przechowywania artykułów ponadgabarytowych, na przykład kanały, pręty, długie elementy kształtowe, walcowane, itd, które są pakowane w pakietach czy luzem. Z wykorzystaniem przenośników artykuł płynie trafia na regały magazynowe (takie jak: regały magazynowe na www.olejnik.pl). Przenośniki do przewozu palet są w całości zautomatyzowanymi liniami do transportu palet i ładunków takich jak na przykład skrzynki, opony, beczki oraz ładunki sztaplowane, itp. Tak jak projektowanie, jak też produkcja przenośników zachodzi z użyciem najwyższej technologi oraz są harmonijne z windami, obrotnicami oraz transferami kątowymi oraz innymi narzędziami pracującymi w magazynie.

Linie transportowe projektowane są na rolkach, taśmach lub łańcuchach. Przenośniki mogą być dopasowane do zabudowy w regałach oraz do współpracy z sprzętami do działań magazynowych, takimi jak kartoniarkami, wagami, paskarkami, zaklejarkami, drukarkami, a również ze skanerami kodów. Przenośniki rozciągane mają funkcje gdy występuje konieczność zmiany kierunku transferu produktu lub gdy przenośnik przecina drugą linie transportową. Przenośniki teleskopowe przeznaczone są do załadunku oraz rozładunku towarów jednostkowych. Posiadają alternatywę pracy w dwóch kierunkach co wyklucza przenoszenie ręczne produktu i skraca trwanie załadunku bądź rozładunku.
2018-03-03 10:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.