Przedsiębiorstwo
Sprężyna
Zaczerpnięte z: http://www.vanel.com

Wykreowanie produktu, jakim są sprężyny

W tych czasach ważna jest specjalizacja. Nie można mieć wszystkiego, najpierw trzeba ogarnąć jeden dział swojego biznesu, by potem można było działać w innych dziedzinach. Gdy podejmujemy decyzję na coś tak specyficznego jak np. sprężyny, to powinniśmy mieć świadomość, że to nie jest zajęcie dla ludzi, którym się wydaje, że wszystko łatwo przychodzi.
budowa domu
Dodał: David Amsler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Troska o wysoką jakość w firmie - to się opłaca

Zarządzanie przedsiębiorstwem to bardzo wymagające zadanie. By mu sprostać należy posiadać odpowiednie wykształcenie, bogate doświadczenie i specjalne cechy osobowościowe. Spełnianie funkcji kierowniczej wiążę się także z licznymi obowiązkami.


Troska o wysoką jakość w firmie - to się opłaca

By konkretne przedsiębiorstwo działało nie tylko sprawnie, lecz także z zyskiem, trzeba spełnić wiele kryteriów.
Blacha trudnościeralna Hardox
Dodał: STAL-HURT
Zaczerpnięte z: www.stal-hurt.com

Odporne materiały to mądra inwestycja dla stawiających dom

Sporo firm przemysłu ciężkiego, systematycznie jest zobowiązana wymieniać wyeksploatowanych elementów maszyn. Biorąc pod uwagę, że rynek dokonuje widocznego rozbicia na towary niedrogie i te o najlepszej jakości – firma, chcąc zmniejszać koszty, często nabywa podzespoły z blach nieodpornych na ścieranie. Ale tanie, nie oznacza dobre. Szczególnie w przemyśle górniczym czy budowlanym, w którym warto stosować materiały budowlane odznaczające się dużą odpornością.
Kruszywa
Dodał: Armcon Precast
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kruszywa do betonu – wyjątkowe rozwiązanie, które pozwoli nam na profesjonalne przeprowadzenie każdej budowy

Stawianie nowych budynków aktualnie coraz częściej opiera się na tym, że nieodzowne jest usunięcie starego, mającego swą siedzibę na planowanym miejscu nowej budowy. Z tego powodu w większości przypadków w tym przypadku w ruch muszą pójść zróżnicowane nieraz duże maszyny, których zadaniem jest szybkie zlikwidowanie pozostałości po poprzednim budynku.
lustra
Dodał: jgbarah
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Lustra przemysłowe - w jakich sektorach są stosowane

Można powiedzieć, że jednym z najistotniejszych momentów w dziejach ludzi był dzień, kiedy człowiek po raz pierwszy zobaczył swoje odbicie. Zapewne popatrzył po prostu na kałużę po ulewie. W następnych tysiącleciach zaczęto budować prawdziwe lustra – najczęściej robiono je z kawału bardzo wypolerowanego metalu. Dopiero zdolniejsze cywilizacje zbadały, jak da się wyprodukować lustro ze szkła.
Lotnisko
Dodał: Benson Kua
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym zaskoczy nas w nowym roku pll lot – atrakcyjne ceny za bilety lotnicze

Już w styczniu 1929 roku swą działalność na rynku w naszym kraju rozpoczęło przedsiębiorstwo takie jak pll lot. Jest to nasza krajowa spółka, co utworzona została wtedy z połączenia funkcjonujących wtedy linii lotniczych. Aktualnie funkcjonuje na wysokim poziomie oraz może proponować bardzo ciekawe destynacje wszystkim osobom zainteresowanym wycieczkami po całym świecie. Tanie loty oraz pełna wygoda, ale też europejski standard na pokładzie – to nie jedyne mocne strony polskich linii lotniczych. Teraz należą do aliansu Star Alliance.
fabryka opakowań
Dodał: Spidertrax Off-Road
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Termoformowanie, opakowania z tworzywa jak prezentują się i jakim sposobem się je produkuje

W obecnych czasach wszystko jest podane na tacy i nad wieloma sprawami nie trzeba się zupełnie głowić. Tak, więc gdy ktoś spytałby zwykłego Nowaka, jak zostało zrobione któreś opakowanie, niemal na sto procent nie byłby on w stanie zbyt wiele powiedzieć. A przy produkcji opakowań bardzo popularnym procesem jest termoformowanie. Z określonych materiałów – najczęściej folii pod wpływem temperatury tworzy się określone kształty.
techmadex
Dodał: Lucas Hayas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przedsiębiorstwo giełdowa, kontra Techmadex - a więc, spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych

Co to dokładnie bywa przedsiębiorstwo giełdowa oraz czy Techmadex się do niej zalicza? Jakie typy spółki są odnotowywane na giełdzie? W jakim celu w ogóle istnieje giełda i kto może brać w niej udział? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!


Przedsiębiorstwo giełdowa, kontra Techmadex - a więc, spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych

Wbrew pozorom słowa "firma giełdowa" nie znajdziemy nazbyt prost wewnątrz sieci internetowej.
badania twardości
Dodał: Jessa Dow-Anderson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowe technologie w branży budowlanej. Jak teraz sporządza się ocenę stanu technicznego?

Przeprowadzenie fachowej kontroli technicznej konkretnego obiektu jest konieczne w przypadku następujących sytuacji: nabycia używanego budynku, wszczęcia przygotowań do renowacji budowli lub teżzaobserwowania jakichkolwiek uszkodzeń jej konstrukcji (zarysowań, pęknięć itp.). Tak zwana ocena stanu technicznego może przybierać dwie formy. Pierwszą z nich jest opinia, drugą natomiast ekspertyza. Opinię sporządza się w oparciu u oględziny i posiadaną dokumentację techniczną danego obiektu. Opracowanie ekspertyzy jest o wiele trudniejsze i bardziej pracochłonne. Opiera się ona bowiem o szereg specjalistycznych badań, których celem jest jak najdokładniejsze określenietrwałości poszczególnych części budowli. Naturalnie ocena stanu technicznego w formie ekspertyzy popartej drobiazgowymi badaniami jest droższa od zwykłej opinii specjalisty, niemniej warto w nią zainwestować.
Pudełko
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Transport wewnętrzny oraz przenośniki

Dowolne przedsiębiorstwo, przede wszystkim to, które posiada linię produkcyjną, musi działać jak dobrze naoliwiony mechanizm. Jedynie dobra organizacja i podział pracy daje założone wyniki. Bardzo ważnym czynnikiem ogólnego procesu produkcyjnego jest na pewno odpowiedni transport wewnętrzny.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.