Promocja to nie tylko Internet. Pamiętajmy, ażeby planować kampanię promocyjną w różnych miejscach

Reklama rządzi i ta zasada jest stale prawdziwa. Bez dobrej, skutecznej reklamy ciężko zaistnieć, trudno sprzedać swój produkt, dotrzeć do potencjalnych klientów. Nawet nie jest istotne, w jakich czasach żyjemy, gdyż promocja własnych produktów zawsze była niezbędna. Działo się to już dawno temu, odbywa się i dziś. No ale obecnie mamy zdecydowanie więcej możliwości, aby wypromować swój produkt. Coraz więcej firm promuje się w internecie lekceważąc o tradycyjnych metodach, a to błąd.


Banery reklamowe, miasto
Dodał: adeh
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Wielu bowiem jest zdania, że wszystkie środki powinniśmy przenieść do internetu, że wszyscy tam są, więc nie warto jednak ogłaszać się tradycyjnie. To tak jakby powiedzieć, że już nikt nie jeździ pociągami, gdyż istnieją samoloty i samochody, więc po co właściwie jeszcze istnieją tory. To być może zbyt przesadny przykład, ale jednak dosyć dobrze obrazujący konkretny sposób myślenia. Przecież mogą istnieć tuż blisko siebie różnorodne inicjatywy, różne środki wyrazu, komunikacji i pozostałych form.

Gdy pojawiły się komputery, to telewizory nagle nie zniknęły, jak pojawiły się drukarki z ksero, takie domowe, co każdy jest w stanie sobie nabyć, to nagle punkty ksero nie zostały zlikwidowane, ale stale są obecne. Jak wszyscy rozpoczęli korzystanie z cyfrowego formatu muzyki, to i tak gramofony przetrwały kryzys i teraz płyty winylowe są niezwykle cenione i często dość drogie. Podobnie jest z reklamą. Co z tego, iż większość środków wielu firm zostaje przeznaczonych na promocję w necie, kiedy są ludzie, którzy nie mają kontaktu z siecią internetową. A nawet jak i owszem, to i tak są obecni w normalnym życiu, stykają się więc ze standardowymi reklamami. Kliknij na stronie - http://banery-druk.net/druk-naklejek

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.