Prawo
budynek wielorodzinny
Dodał: Deka Inwestycje
Zaczerpnięte z: Deka Inwestycje

Każdy zarządca hali powinien posiadać wózki widłowe - raz na jakiś czas należy je także naprawiać i wymieniać im zniszczone elementy

Jeśli jesteśmy właścicielem wielkich hal produkcyjnych lub magazynowych, to na pewno mamy różne maszyny do transportu towarów. Mogą to być na przykład wózki widłowe różnej wielkości.


Każdy zarządca hali powinien posiadać wózki widłowe - raz na jakiś czas należy je także naprawiać i wymieniać im zniszczone elementy

Istotne wydaje się być to, żeby w sporych zakładach nie marnować czasu ludzi oraz dostarczyć im najlepsze narzędzia do pracy.
odszkodowanie z oc
Dodał: Olgierd Rudak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli należy nam się odszkodowanie z OC sprawcy, to powinniśmy poznać swoje przywileje i walczyć o nie.

Jeśli w jakiś sposób ucierpieliśmy w drogowym wypadku, to należy nam się odszkodowanie. Będzie ono wypłacone z ubezpieczenia winnego. Niestety jednak dość regularnie firmy ubezpieczeniowe wykorzystują najróżniejsze sztuczki prawne, aby nasze zadośćuczynienie było małe.


Jeśli należy nam się odszkodowanie z OC sprawcy, to powinniśmy poznać swoje przywileje i walczyć o nie.

Jeżeli należy nam się odszkodowanie z OC sprawcy, to powinniśmy znać swoje prawa.
faktura
Dodał: VLCinéaste
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co warto wiedzieć o fakturze? Kilka koniecznych informacji.

Wśród różnych dokumentów księgujących jednym z najpowszechniej stosowanych w naszym kraju jest faktura. Ogromnie wiele transakcji polegających na sprzedaży musi być dokumentowanych właśnie tym dokumentem. Wystawiają je nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarcza zajmujące się sprzedażą różnych towarów, ale także przedsiębiorstwa usługowe.
Panorama Wrocławia
Dodał: Alberto Cabello
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wrocław może być przykładem zapewniania usług prawnych

Kancelaria radcy prawnego ochoczo pomaga w rozwikłaniu zawiłości prawnych. Każdy zazwyczaj stara się uniknąć konfliktów z prawem, przez to większość z nas nie bardzo zaznaczy, co ma zrobić kiedy przychodzi do niej wezwanie sądowe. Na szczęście tego typu instytucja naprawdę chętnie służy tutaj wsparciem, a ponieważ zakres jej funkcjonowania będzie bardzo szeroki, to możemy być przekonani, że świetnie sobie z tym poradzi.
prawo
Zaczerpnięte z: www.morguefile.com

Kancelaria radcy prawnego

Gdzie byśmy się nie pojawili obowiązują tam jakieś prawa. O ile w naszym kraju powinniśmy wiedzieć mniej więcej, co można, a czego nie można, o tyle poza granicami Polski możemy mieć kłopot. Chociaż prawda jest taka, że sporo Polaków nie ma zbyt wielkiego pojęcia o polskim prawie. Wielu ludzi nigdy nie trzymało w rękach Konstytucji, a to jak wiadomo najistotniejsze akt prawny w naszym państwa. Dlatego każda kancelaria radcy prawnego jest niezmiernie ważna.
samolot
Dodał: North Charleston
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Opóźniony lot, prawa klienta a odszkodowanie - co należy wiedzieć na ten temat?

Na upragnione wakacje w ciepłych krajach oczekujemy zwykle cały rok. Najczęściej do tych miejsc udajemy się samolotem. Przygotowani na wyjazd, udajemy się na lotnisko. I tu napotykamy problem - anulowano nasz lot. Co wtedy? Jako pasażerowie możemy bez problemu wystawić pismo z reklamacją, która zagwarantuje nam zwrot pieniędzy. Istnieje parę przypadków, kiedy należy nam się odszkodowanie.
praca
Dodał: KIANO
Zaczerpnięte z: KIANO

Jak efektywnie dochodzić swoich praw w sieci? Krótki poradnik dla tych, którzy cenią swoje prawa autorskie i nie chcą pozwolić na ich łamanie

W dzisiejszych czasach wiele osób publikuje swoją bardzo szeroko rozumianą twórczość w internecie. Kiedy przykładowo prowadzisz bloga, wówczas również zamieszczasz w internecie swoją twórczość - chyba każdy z popularnych blogerów nie raz spotkał się z sytuacją, kiedy ktoś zawłaszczy sobie jego fotografię czy tekst i przedstawił jako swoje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.