Praktyczne zastosowanie złącza

Złączenia gwintowane w armaturach sanitarnych powinny być mocne a także w pełni hermetyczne. Zależy to od typu użytych materiałów łączących, jakości jak też stanu przyrządów nacinających gwint, jak również od siły dokręcenia połączenia.


Rozróżnia się spojenia stałe oraz rozłączne.




Stawy, dolegliwości
Dodał: Synocrom
Zaczerpnięte z: Synocrom


Złączki - przetestuj w promocji parker legris - stalowe używane są do łączenia rowkowanych przewodów stalowych galwanizowanych oraz czarnych, ze szwem jak też bez szwu, żeliwnych oraz aluminiowych. Złączki stalowe składają się z ciśnieniowej podkładki - pełna analiza - zestawianej w zależności od rodzaju, naporu oraz temperatury nośnika, połączeń z żeliwa sferoidalnego. Odróżnia się połączenia stałe jak też rozdzielne. Złączki gwintowane uszczelnione uszczelniaczami konopnymi z pastą uszczelniającą, albo też pokostem, ewentualnie doszczelnione taśmą teflonową, czy klejem anaerobowym, to spojenia sztywne.


16mo3
Dodał: sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu


Wariant 16Mo3 jest to stal molibdenowo-chromowa, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością na duże temperatury, i korozję. Te cechy powodują, iż odnajduje on użycie głównie jako materiał do fabrykacji zasobników i kotłów, a co się z tym łączy, także kształtek rurowych. Materiał daje się bez trudu spawać z wdrożeniem zwyczajnych procedur a także surowców spawalniczych. Wielka odporność na temperaturę surowca 16Mo3 powoduje, iż półfabrykat ten odnajduje również zastosowanie w rurociągach przesyłających gorące ciecze.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.