Powietrze
elektrownia
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Wymagania odnośnie klimatyzacji w pomieszczeniach przemysłowych

W przemyśle stosuje się profesjonalne przyrządy do utrzymania wymaganych warunków klimatycznych, często wynajmując do tego wysoce wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, których zadaniem jest wybranie i montowanie tych urządzeń. Elementy na jakie trzeba zwrócić największą uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każda działalność wymaga odmiennych warunków, jednak urządzenia służące do ich utrzymania są zwykle te same.
sprężarka śrubowa
Zaczerpnięte z: http://pneuma.pl

Do jakich zastosowań służą wykorzystać kompresory gazów?

Z pewnością każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach właściwie bez przerwy w swoim życiu codziennym korzystamy z wielu najróżniejszych technologii, których działania nierzadko nie sposób jest pojąć. Rzeczywiście, sporo z nich stanowi po prostu tak skomplikowane kwestie, że bez odpowiedniego doświadczenia czy wiedzy z tym związanej pełne zrozumienie zasad według których mogą one funkcjonować jest zwyczajnie niemożliwe.
regulacja temperatury
Dodał: LARS
Zaczerpnięte z: LARS

W jaki sposób prawidłowo postarać się o odpowiednią wysokość wskaźnika na termometrze w swoim mieszkaniu?

W każdym miejscu na świecie bywa tak, że klimat płata figle. Są miejsca, gdzie ludzie modlą się o deszcz. Są też przestrzenie, gdzie rzadkością jest nie przykryte chmurami słońce. Mimo pojawiającego się niekiedy w różnorakich grupach pragnienia wywołania danej pogody, generalnie nie mamy na nią żadnego wpływu. To, co nierealne na zewnątrz, jest tymczasem możliwe we wnętrzu budynku.
duży magazyn w firmie
Dodał: arileu
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przeznaczenie wszystkich niezbędnych narzędzi pneumatycznych

Sprzęt pneumatyczny coraz nagminniej napotyka na konkurencję w formie przyrządów hydraulicznych albo też elektrycznych. Istnieją jednak niezaprzeczalne zalety, które pozwolą na przekonanie się do urządzeń pneumatycznych jak też powietrza sprężonego.
rachunki

Zainstaluj klimatyzację we własnym wehikule

W dzisiejszych realiach w naszym kraju, sporo rodzin posiada na stanie swój samochód. Nic w tym dziwnego, gdyż odkąd gospodarka znajduje się na wysokim poziomie, nie jest to dłużej artykuł luksusowy.
sprężyna
Dodał: Arkadiusz Sikorski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odlewy ciśnieniowe przyspieszyło procesy produkcji.

Odlewnictwo rozpoczęło się bardzo dawno temu, lecz dzisiejsze ma swą genezę dopiero pod koniec XVIII wieku. W tym artykule właśnie zainteresujemy się stosunkowo młodym odlewnictwem ciśnieniowym.
Odlewy ciśnieniowe przyspieszyło procesy produkcji.

byle jaki kształt, na przykład po wystygnięciu stanie się perfekcyjnym czworościanem foremnym lub zdumiewająco złożonym odlewem turbinylub świdra używanego do wiercenia w skałach.
nagrzewnice
Dodał: Brandt Kurowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

Nagrzewnica powietrza bądź inaczej tak zwana "dmuchawa" służy do ogrzewania rozmaitego typu obiektów (hale, budowle gospodarskie etc.), a również otwartych przestrzeni w wypadkach, gdy dany obiekt nie ma innego źródła grzania lub kiedy dane źródło będzie niewystarczające.


Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

Na rynku odnajdziemy urządzenia zróżnicowane pod względem siły grzewczej a także paliwa którym są zasilane.
ogrodzenie
Dodał: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przydatne informacje o filtrach powietrza wykorzystywanych w układach klimatyzacji i wentylacji.

Wentylacje i klimatyzacje są coraz powszechniej używanymi systemami w licznych domach i biurach. Zwłaszcza latem pozwalają na zapewnienie odpowiedniej temperatury i znacznie podnoszą komfort w czasie upałów.
internet
Dodał: Franklin Heijnen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zawór sprężarki klimatyzacji da się wymienić

Kiedy pragniemy posiadać świadomość, że w naszym samochodzie cały czas będziemy mieli zapewniony odpowiedni komfort jazdy, to koniecznie powinniśmy o niego właściwie dbać.
certyfikat
Dodał: elminium
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ochrona dla warzyw

Jarzyny pod osłonami są chronione przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, przez co stają się w wyższym stopniu niezawodne w uprawie. Coraz to częściej stosowanym materiałem do zakrywania roślin jest agrowłóknina.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.