Popyt
chłodnictwo
Zaczerpnięte z: http://izolacje.gda.pl/

Znaczenie chłodni w branży FMCG

Na starcie musimy wyjaśnić pojęcie, które pojawia się w tytule wpisu. Produkty FMCG to po angielsku fast-moving consumer goods. Cechują się tym, że są w nieustannym handlu ze względu na ich użyteczność. Do takich produktów zalicza się wytwory spożywcze, używki oraz artykuły czystości. Popyt na te artykuły jest ciągły, więc funkcjonuje duża liczba sposobów dystrybucji oraz wymiar sprzedaży jest ogromny. Jak już orientujemy się, czym jest branża FMCG, pomyślmy, dlaczego chłodnictwo jest dla niej tak bardzo istotne.
klimatyzator
Dodał: FUJIAIRE
Zaczerpnięte z: FUJIAIRE

Rozwój rynku powodem nowych inwestycji budowlanych.

Przyrost zapotrzebowania na różne artykuły powoduje projektowanie hal produkcyjnych znacznie częściej niż kilka lat temu.Współcześnie mijana samochodem budowa hal produkcyjnych nie należy do niczego nowego.
cukierki w foliowych opakowaniach
Dodał: Ben Schumin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaką drogą muszą odbyć artykuły spożywcze, by móc dostać się na półki naszych sklepów

Często nie jesteśmy świadomi tego, ile wysiłku trzeba włożyć i jak wiele ludzi dba o to żeby produkty które spożywamy codziennie przybyły do nas świeże. Dużo produktów, które dostęne są w supermarketach, przebywają długą podróż, żeby móc znaleźć się na półkach sklepu, do którego mamy dostęp. Ważne jest zatem, by żywność, która musi zostać przetransportowana nie uległa zepsuciu i była świeża.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.