Popyt
klimatyzator
Dodał: FUJIAIRE
Zaczerpnięte z: FUJIAIRE

Rozwój rynku powodem nowych inwestycji budowlanych.

Przyrost popytu na różnorakie produkty wymusza projektowanie hal produkcyjnych znacznie częściej niż dawniej.Aktualnie mijana autobusem budowa hal produkcyjnych nie należy do niczego niespotykanego.
cukierki w foliowych opakowaniach
Dodał: Ben Schumin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaką drogą muszą odbyć artykuły spożywcze, by móc dostać się na półki naszych sklepów

Często nie jesteśmy świadomi tego, jak dużo pracy trzeba włożyć i jak wiele osób troszczy się o to by artykuły codziennego spożycia przybyły do nas świeże. Sporo artykułów, które obecne są w sklepach, pokonują długą podróż, by móc znaleźć się na regałach sklepu, do którego posiadamy dostęp. Istotne jest więc, by żywność, która musi zostać przetransportowana nie uległa zepsuciu i była świeża.
chłodnictwo
Zaczerpnięte z: http://izolacje.gda.pl/

Znaczenie chłodni w branży FMCG

Na starcie musimy wyjaśnić skrót, który znajduje się w tytule wpisu. Produkty FMCG to szybko rotujące dobra. Odznaczają się tym, że są w nieustannym obrocie ze względu na ich użyteczność. Do takich produktów zalicza się jedzenie, używki oraz artykuły do mycia. Popyt na te produkty jest ciągły, zatem funkcjonuje wielka liczba dróg dystrybucji oraz wolumen sprzedaży jest spory. Jak już zdajemy sobie sprawę z tego, czym jest gałąź fast moving consumer goods, pomyślmy, z jakiego powodu chłodnictwo jest dla niej ważne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.