Pomysł na firmę - wypożyczalnia samochodów

Otworzenie wypożyczalni czteroKOŁOwców jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, albowiem za kierownicą wynajętego wozu zazwyczaj siadają turyści, którzy w czasie urlopu nie szczędzą.


budownictwo
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


fotos - przemysł
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Wypożyczalnia wozów to w naszym kraju ciągle biznes mało popularny. Pośród rodaków pokutuje mit, że na wynajęcie samochodu stać jedynie najbogatszych, a ażeby uruchomić taką działalność, potrzebne są olbrzymie nakłady, które mogą się nigdy nie zwrócić. Niemniej jednak Polska to rynek z dużym potencjałem.


Więcej tekstów

Jaki krem przeciwzmarszczkowy będzie najlepszy dla kobiet po 40.?

Hardox
Dodał: U.S. Department of Agriculture
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kobieta w każdym wieku chce wyglądać pięknie. W wieku czterdziestu lat krem na zmarszczki wspomagać powinien regenerację włókien kolagenowych. Idealnymi kremami dla pań po 40. są środki, które zawierają substancje docierające do głębokich warstw skóry.


Prowadzenie wypożyczalni pojazdów zaczęło się opłacać, gdy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej, a granice zostały otwarte. Dzięki temu nasze państwo zaczęło odwiedzać coraz więcej podróżników, a to dokładnie oni są jednym z motorów napędowych owego biznesu. Drugim filarem, na którym swą aktywność opierają wypożyczalnie czterokołowców, są klienci biznesowi. Przedsiębiorstwa wypożyczają auta dla swoich gości, lecz również dla pracowników, którzy prowadzą interesy w innej miejscowości. koszty wynajęcia samochodu są mniejsze niż przykładowo koszty taksówek pracowniczych. Oprócz wynajmu krótkoterminowego, popularny pośród firm jest też tzw. wynajem średniookresowy, który trwa kilka miesięcy. Korzystają z niego firmy, które w krótkim okresie muszą utworzyć flotę pojazdów przeznaczoną do obsługi danego projektu w wyznaczonym terminie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.