Pomysł na firmę - wypożyczalnia samochodów

Otworzenie wypożyczalni czteroKOŁOwców jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, albowiem za kierownicą wynajętego wozu zazwyczaj siadają turyści, którzy w czasie urlopu nie szczędzą.


budownictwo
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


fotos - przemysł
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Wypożyczalnia wozów to w naszym kraju ciągle biznes mało popularny. Pośród rodaków pokutuje mit, że na wynajęcie samochodu stać jedynie najbogatszych, a ażeby uruchomić taką działalność, potrzebne są olbrzymie nakłady, które mogą się nigdy nie zwrócić. Niemniej jednak Polska to rynek z dużym potencjałem.


Więcej tekstów

Siłowniki firmy Parker, kontra prowadnice z aluminium - a wiec, dział automtyki pełną parą

wejście do garażu
Dodał: Blake Burkhart
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Czym bywa automatyka przemysłowa oraz w jaki sposób się ma do prowadnic zrobionych z aluminium? Czym bywają siłowniki oraz jakie są ich alternatywy? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo dowiesz się czytając nasz artykuł!


Rozpoczniemy od zagadnienia: Automatyka Przemysłowa - bywa to część działu automatyki, który opiekuje się procesami wytwarzania oraz procesami technologicznymi automatyzacji.


Prowadzenie wypożyczalni pojazdów zaczęło się opłacać, gdy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej, a granice zostały otwarte. Dzięki temu nasze państwo zaczęło odwiedzać coraz więcej podróżników, a to dokładnie oni są jednym z motorów napędowych owego biznesu. Drugim filarem, na którym swą aktywność opierają wypożyczalnie czterokołowców, są klienci biznesowi. Przedsiębiorstwa wypożyczają auta dla swoich gości, lecz również dla pracowników, którzy prowadzą interesy w innej miejscowości. koszty wynajęcia samochodu są mniejsze niż przykładowo koszty taksówek pracowniczych. Oprócz wynajmu krótkoterminowego, popularny pośród firm jest też tzw. wynajem średniookresowy, który trwa kilka miesięcy. Korzystają z niego firmy, które w krótkim okresie muszą utworzyć flotę pojazdów przeznaczoną do obsługi danego projektu w wyznaczonym terminie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.