Pojazd
bus
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Autokary zaopatrzone w toalety, podłokietniki i podnóżki

Duża rywalizacja i ogromne żądania interesantów sprawiły, że jednostki absorbujące się wynajmem autobusów dysponują pojazdami kompletnie urządzonymi i bezpiecznymi. Autokary wyjeżdżające na dłuższe szlaki posiadają siedzenia wyposażone w paski bezpieczeństwa.
Audi tuning
Dodał: Farrell Small
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozwiązania z dziedziny motoryzacji, jakie jeszcze parę lat wstecz nie były możliwe do wykonania.

Pomysły z dziedziny motoryzacji, jakie jeszcze jakiś czas do tyłu nie były znane będą znane bez wątpienia wszystkim miłośnikom motoryzacji. Najbardziej z nich znaną jest bez cienia wątpliwości tuning pojazdów. Wyróżnia się tuning właściwy a także tuning muckowy.
samochód
Dodał: GpsGuardian
Zaczerpnięte z: GpsGuardian

W pełni legalne sposoby na to żeby się pozbyć starych pojazdów, których nie będzie się opłacać już dalej naprawiać.

Jeżeli samochód jeździ bez większych problemów, nie dokłada się dużo do niego, to przeważnie właściciel będzie chciał taki pojazd zatrzymać w miarę możliwości długo. Jednak także przy samochodach czas jest nieubłagany, pojazdy z upływem lat będą mieć coraz większą ilość usterek, które w pewnych sytuacjach nie bardzo będzie się opłacało naprawiać. Wtedy w praktyce będą dwie możliwości, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę nierozsądnych właścicieli nie jest legalna, a oprócz tego i tak sprawy nie rozwiąże. Takie leciwe auto można albo sprzedać, jeżeli tylko znajdzie się chętnego, który się na coś takiego skusi, albo przekazać na auto złom Kraków.
Honda
Dodał: Farrell Small
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

modyfikacja auta

Są osoby jakie pragną, ażeby ich auto wyglądało inaczej. Kiedy już rozpocznie się wkładać w powierzchowność swojego auta, trudno później przestać. Coraz to innowacyjne stylizowane części wnętrza, wloty powietrza, bądź felgi, koncentrują uwagę pasjonatów tuningu.
studnia kanalizacyjna

Chcesz kupić włazy żeliwne? Przekonaj się, jak wybrać właściwy

Każdą studzienkę wykonaną na drodze muszą przykrywać włazy żeliwne. Wiele firm proponuje współcześnie asortyment tego rodzaju, ale trzeba wiedzieć, w jaki sposób wybrać odpowiednie produkty, by spełniały konkretne wymagania.
prawo jazdy
Dodał: slgckgc
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozpoczęcie przygody z samochodami

Każda młoda osoba marzy o własnym wozie. Obecnie jest to jakiś wyznacznik dorosłości, naturalnie nie jest to jedyny taki symbol. Innym jest posiadanie dowodu osobistego, jaki daje właścicielowi wiele praw, których dziecko nie posiada. W dzisiejszych czasach - szczególnie dla młodych ludzi - ważna jest mobilność i samodzielność. Obecnie, kiedy sprawny pojazd możemy zakupić za względnie nieduże pieniądze coraz więcej młodych osób posiada swój pojazd.
fotoradar
Dodał: Glen Wallace
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kontrola drogowa - kontrola odcinkowa oraz różne inne sposoby monitorowania ruchu

Popularne obecnie fotoradary kontrolują prędkość mijającego je samochodu punktowo. Na naszych ulicach jest około 400 takich aparatów, jednak Inspekcja Transportu Drogowego planuje nabycie kolejnych stu. Czy są potrzebne? Wszystko zależy od aspektu, w jakim tę skuteczność roztrząsamy.
samochód
Dodał: Jalil Arfaoui
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak adekwatnie przygotować się do kupna samochodu?

Nie da się ukryć faktu, ze zagadnienia motoryzacyjne stanowią bardzo istotny element naszego powszedniego życia. Użycie przez nas samochodów w dniu dzisiejszym jest znaczne. Nikt z nas zapewne nie wyobraża sobie chwil, gdyby nieoczekiwanie miało ich zabraknąć. Jeżdżenie za ich wykorzystaniem pozwala nam bowiem bez trudności przemieścić się w wyselekcjonowane przez nas miejsce, nie będąc zależnym od komunikacji miejskiej.
samochód dostawczy
Dodał: Mattox
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dobre kupowanie opon do aut dostawczych

W pierwszej kolejności, kierowca musi zadbać o to, aby nabyć dla swojego czterokołowca stosowne opony. Nie trzeba być specjalistą motoryzacyjnym, ażeby dokonać dobrego kupna ogumienia. Najlepiej selekcjonować opony rekomendowane dla wiadomego gatunku wozu przez producenta. Wolno także wybrać opony wszechstronne.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.