Pneumatyka
zawór kulowy
Dodał: Grupa Armatura
Zaczerpnięte z: Grupa Armatura

Inżynieria komputerowa jako specjalizacja, w której najmniejszy szczegół jest ważny.

Inżynieria komputerowa jest intensywnie kształcącą się dziedziną nauki, a pneumatyka jest to jej obszar, który rozwija się w zasadzie najszybciej. Dotyczy ona tego jak głównie konstruowanie urządzeń, które działają przez powietrze pod wysokim ciśnieniem. Takie urządzenia wspomagają zawsze w trzech poziomach również poprzez trzy układy: etapu tworzącego powietrze, części sterującej oraz akcji robiącej całą pneumatyczną pracę.
rury
Dodał: Picturepest
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprężarki powietrza wykorzystywane są przy różnych sprzętach

Większość urządzeń działa już bez ludzkiego czynnika, bo w większości sterują nimi maszyny, które posiadają wpisane idealnie, w jakim momencie co muszą wykonać. Dlatego również znacznie częściej okazuje się, że instalacje pneumatyczne, funkcjonują wspaniale, a wykorzystywanie z nich zapewnia nieustającą pracę przeróżnych urządzeń, z minimalnym prawdopodobieństwem, że dojdzie do niepożądanej awarii. Co więcej takie instalacje stosowane są nie tylko przy urządzeniach przemysłowych, lecz także w samochodach, czy w niektórych urządzeniach, które posiadamy w mieszkaniu, zatem tak naprawdę każdy z nas z nich wykorzystuje, choć może nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę.

Parker - fachowa firma funkcjonująca w dyscyplinie technologii sterowań i napędów

Parker jest to światowa firma znana w dzisiejszych czasach na całym świecie, o jakiej bezsprzecznie można powiedzieć, że jest wręcz liderem w swojej sferze, którą jest współczesna technologia sterowań i napędów. Firma Parker proponuje zaawansowane rozwiązania i najlepsze artykuły, cechujące się wysoką jakością, wydajnością oraz niezawodnością. Działa na ogromnie okazałą skalę, w takich obszarach, jak pneumatyka, zastosowania hydrauliczne czy też przemysłowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.