Pneumatyka

Parker - fachowa firma funkcjonująca w dyscyplinie technologii sterowań i napędów

Parker jest to powszechna firma znana obecnie na całym świecie, o której bezsprzecznie wolno rzec, że jest wręcz liderem w swojej dyscyplinie, którą jest nowomodna technologia sterowań i napędów. Firma Parker proponuje zaawansowane rozwiązania i najlepsze artykuły, cechujące się wysoką próbą, doskonała wydajnością oraz rzetelnością. Działa na niezmiernie wielką skalę, w takich obszarach, jak na przykład pneumatyka, zastosowania hydrauliczne bądź też przemysłowe.
rury
Dodał: Picturepest
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprężarki powietrza wykorzystywane są przy różnych sprzętach

Większość maszyn funkcjonuje już bez zewnętrznego czynnika, gdyż w większości sterują nimi komputery, które mają zaprogramowane idealnie, w jakim momencie co muszą zrobić. Dlatego również coraz częściej okazuje się, że instalacje pneumatyczne, funkcjonują wspaniale, a korzystanie z nich zapewnia nieustającą pracę różnych sprzętów, z minimalnym prawdopodobieństwem, że przyjdzie do niepożądanej awarii. Co więcej takie instalacje wykorzystywane są nie jedynie przy urządzeniach przemysłowych, lecz też w wozach, czy w niektórych urządzeniach, które mamy w mieszkaniu, zatem tak rzeczywiście każdy z nas z nich wykorzystuje, chociaż być może nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę.
zawór kulowy
Dodał: Grupa Armatura
Zaczerpnięte z: Grupa Armatura

Inżynieria komputerowa jako specjalizacja, w której najmniejszy szczegół jest ważny.

Inżynieria komputerowa jest intensywnie kształcącą się dziedziną nauki, a pneumatyka jest to jej obszar, który rozwija się w zasadzie najszybciej. Dotyczy ona tego jak głównie konstruowanie urządzeń, które działają przez powietrze pod wysokim ciśnieniem. Takie urządzenia wspomagają zawsze w trzech poziomach również poprzez trzy układy: etapu tworzącego powietrze, części sterującej oraz akcji robiącej całą pneumatyczną pracę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.