Pielęgnowanie auta - co każdy z nas powinien wiedzieć na ten temat?

Jeśli zależy nam na tym żeby nasz pojazd wyglądał dobrze musimy o niego dbać. Nie starczy tylko jechać na myjnie musimy jeszcze pielęgnować samochód samemu. Musimy m.in. odkurzać samochód wewnątrz i zawsze pamiętać o tym, że ptasie odchody nie dodają szybom uroku.
Felgi czerwonego BMW - przykład
Dodał: CONCAVO WHEELS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W dodatku, gdy jedziemy mogą naprawdę zmniejszyć widoczność. Dlatego powinniśmy zainwestować w porządne kosmetyki samochodowe. Jeżeli chcemy żeby lakier naszego samochodu lśnił i karoseria sprawiała wrażenie nowej trzeba o nią dbać. To nie jest wcale takie proste. Pamiętajmy, że, jeżeli zaczniemy korzystać z porządnych produktów do dbania o auto, to na sto procent pójdzie nam szybciej (zobacz). Ale mimo udogodnień jest to dość żmudne zajęcie. Dlatego jeśli decydujemy się na kupno auta z salonu to trzeba je pielęgnować od samego początku. A jeśli posiadamy samochód z drugiej ręki, to rzeczywiście musimy przygotować się na dużo pracy, bo doprowadzenie takiego samochodu do spodziewanego stanu czasem bywa niemożliwe, a czasem jest związane z wielkim nakładem pracy.

Więcej tekstów

Dlaczego warto zdecydować się na wygłuszenie samochodu?

wygłuszanie samochodów
Dodał: jsnsndr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Na wygłuszenie samochodu decyduje się aktualnie sporo kierowców, gdyż niesie to za sobą dużo drogocennych korzyści.

Dzięki wygłuszeniu samochodu zdołamy przeistoczyć dźwięk, jaki towarzyszy zamykaniu drzwi, i także wyeliminować sporo hałasów, dobiegających z wnętrza wozu. Żeby dobrze wygłuszyć samochód, wypada stosować wyśmienite i jakościowe materiały. Nadzwyczaj dobrym materiałem do wygłuszania samochodu są maty bitumiczne, jakie są najczęściej i zarazem najchętniej stosowane przez kierowców. Ten serwis posiada wszystko wygłuszanie wszelkiej maści samochodów.


Kosmetyka samochodów

Chevrolet
Dodał: Mototarget.pl
Zaczerpnięte z: © Mototarget.pl
Markowe kosmetyki do pielęgnowania samochodu nie są tanie. Ale nie możemy na nich oszczędzać. Nie zapominajmy również o tym, że kupowanie pierwszego lepszego odświeżacza do auta nie poprawi jego stanu, a tylko sprawi, że w aucie zrobimy nieprzyjemny zapach. Jeśli chcemy kupić dodatki, które mają uprzyjemnić nam jazdę najpierw musimy zadbać o czystość samochodu a w tym wspomogą nas autokosmetyki. Nie zapominajmy o tym jak ważne jest poza profesjonalnymi kosmetykami pielęgnującymi odpowiednie ich użycie. Stąd też musimy sprawdzać ulotki, czyli instrukcje użycia. Niektóre kosmetyki nawet mające te same działanie mogą być w innym stężeniu. Poza tym poszczególne firmy posiadają inny pomysł na przeznaczenie pewnych środków. Wszelkiego rodzaju odtłuszczacze, produkty nabłyszczające, środki do woskowania pozwalają nam utrzymać samochód (polecam) w świetnym stanie. Dbajmy o to by wszystkie autokosmetyki były jednej firmy. Poza tym nie obawiajmy się, co pewien czas ruszyć na myjnie, bo takie konkretne mycie również wesprze nas w utrzymaniu auta we właściwym stanie. Samochód (odwiedź nas) jest skarbonką. Jak nie na autokosmetyki trzeba będzie zapłacić za przegląd, jak nie za przegląd to na odświeżacz do auta.
2018-06-10 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.