Patron Service – przykład na wielotorowy profil firmy

W dzisiejszych czasach, kiedy przedsiębiorstwom, które skierują swoją działalność tylko na jeden wąski obszar, ciężko jest funkcjonować, króluje kompleksowość usług. W związku z tym coraz trudniej jest wskazać profil przedsiębiorstwa wyłącznie w oparciu o nazwę, lub nasze skojarzenia z daną marką.


kurier
Dodał: Jnzl's Public Domain Photos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Najtrudniej jest firmom, które od długiego czasu są obecne na rynku i które wywalczyły sobie już silną pozycję. Takie przedsiębiorstwa kojarzymy z tym, z czym związane były od samego początku i często trudno jest nam przyjąć do wiadomości, że firma znacznie poszerzyła zakres oferowanych usług. Za świetny przykład posłuży tutaj profil firmy Patron Service (vortal fb). Zarówno nazwa przedsiębiorstwa, jak i jego kilkudziesięcioletnia działalność na rynku ochrony, każą kojarzyć tę markę z ochroną fizyczną osób i mienia oraz systemami zabezpieczeń, w formie telewizji przemysłowej. W rzeczywistości od wielu lat działalność firmy ma znacznie szerszy zakres, tyle, iż mało osób jest tego świadome, gdyż poszerzenie zakresu usług było wywołane chęcią oferowania kompleksowej obsługi wobec dotychczasowych klientów firmy.

Aktualny profil firmy Patron Service należy określać jako profil dwojaki – z jednej strony jest to zapewnianie bezpieczeństwa, z drugiej – usługi kurierskie i transportowe. Oprócz tego, iż Patron Service para się ochroną obiektów, imprez masowych, ochroną mienia oraz dystrybucją oraz obsługą systemów zabezpieczeń, świadczy również usługi kurierskie w obrębie miejskim, ogólnopolskim, jak również międzynarodowym. Najważniejszym celem przedsiębiorstwa jest fachowa oraz bezbłędna obsługa klientów, a największe zalety firmy to elastyczność, szybkość oraz rzetelność.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.