Opony
Samochód w warsztacie
Dodał: jeremyg3030
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaki docisk sprzęgła honda posiada?

Trzeba przeczytać o własnym samochodzie
Gdy zakupujemy pojazd, niejednokrotnie jego działanie ma dla nas wiele niewiadomych, nie znamy wytycznych do opon które powinny być w nim założone, nie powiemy na co poświęcać uwagę i co może nas informować przed zbliżającą się wizytą u mechanika.
Opony samochodowe
Zaczerpnięte z: www.interopony.pl

Różnorodne wyznaczniki opon i ich nabywanie

Istnieją takie elementy samochodu, które pełnią szczególnie istotną rolę. Do tego rodzaju części należą między innymi opony. Ich ważna rola oparta jest na przykład na tym, że podczas użytkowania auta stykają się bezpośrednio z podłożem. Z tej przyczyny dobre opony gwarantują bezpieczeństwo, toteż powinno się szczególnie patrzeć na ich stan.
Opony
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Opony na każdą porę roku

Jeżeli zainwestowaliśmy w samochód to musimy zdawać sobie sprawę jak dużo będzie nas on kosztował. Cztery kółka to skarbonka, która można by rzec jest bez dna. Szczególnie, w chwili, gdy zmieniają się pory roku pojawiają się kolejne wydatki. Zbliżająca się zima sprawia, że musimy wymienić opony właśnie na zimowe.
opony
Dodał: Levente
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przydatne porady związane z wyborem dobrego ogumienia

Wybór opon samochodowych to zazwyczaj duża mordęga. Niełatwo orientować się wśród wielorakich firm proponujących swoje produkty. Znaczna liczba reklam nieraz utrudnia tu wybór, zamiast go ułatwiać, z tej przyczyny sporo ludzi może stawiać sobie aktualnie zapytanie jakie opony wybierać dla własnego samochodu?
filtry oleju
Dodał: cuatrok77
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Okres zimowy zbliża się do nas nieubłaganie

Cieszy jedynie najprawdopodobniej tylko dzieci, gdyż dla dorosłych okazuje się to najmniej lubiana pora roku.


Okres zimowy zbliża się do nas nieubłaganie

Opady śniegu, bardzo niska temperatura, ciężkie warunki na drogach to utrapienie większości dorosłych, a przede wszystkim właścicieli samochodów, którzy dzień w dzień dojeżdżają do pracy.
opony - porównanie
Dodał: mjtmail (tiggy)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są różnice między letnimi i zimowymi oponami, jakie są używane w samochodach osobowych.

W naszym klimacie najczęściej właściciele samochodów używają dwóch rodzajów opon. Wynika to z faktu, że w lecie zakres temperatur może sięgać nawet trzydziestu stopni, za to w zimie mogą wystąpić takie same temperatury, lecz ujemne, a do tego dochodzi lód i śnieg.
Auto
Dodał: Manoj Prasad
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Konfigurator odcienia felg, wybieranie felg

Obecnie wielu z nas nie ma wcale pojęcia, co to jest konfigurator felg. Większość właścicieli czterokołowców ciekawi kubatura silnika i ilość koni mechanicznych auta. Dla niewiast z kolei, niezwykle ważny jest odcień samochodu.
opona w samochodzie sportowym
Dodał: CONCAVO WHEELS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pilnujmy stanu opon

Jeśli wchodzimy do swojego samochodu, pragniemy czuć się w nim bezpiecznie, pragniemy posiadać gwarancję, że w porę uda nam się zahamować, lub wyminąć przeszkodę, że wjeżdżając na pobocze nie wpadniemy w poślizg. Dlatego właśnie tak ważne jest to, żeby nie tylko inwestować w jak najbezpieczniejsze pojazdy, ale również i to, aby wciąż mieć odpowiednie opony.
Samochód, wymiana opon
Dodał: iStock
Zaczerpnięte z: iStock

Gdzie szukać solidnych opon do maszyny rolniczej?

Kiedy poszukujesz najlepszych opon do samochodów, ciągników oraz innych maszyn, zdecydowanie powinieneś przejrzeć naszą stronę internetową. Zrobiliśmy sklep internetowy z oponami przede wszystkim dlatego, że doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak niełatwo jest czasami zakupić nowe opony w niewysokiej cenie. Na rynku istnieje kilka sklepów z oponami, dlatego rywalizacja pomiędzy nimi również nie jest wielka, co z kolei przekłada się na duże ceny poszczególnych opon.
Opona, felga
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

W jaki sposób zadbać o felgi

Zadbanie o opony i felgi samochodowe dostosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas niezwykle konieczne. W dwudziestym pierwszym wieku wybór odpowiednich felg i sposobów, aby te jak najdłużej służyły nie jest zazwyczaj kwestią banalną, toteż lepiej nieco o niej poczytać zanim konkretna osoba zdecyduje się zawierzyć los swojego pojazdu specom czy też mniej doświadczonej osobie. Piaskowanie felg to choćby czasem zajęcie, jakie lepiej warto powierzyć profesjonalistom tematu, którzy mają w nim określone doświadczenie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.