Opony
Opona, felga
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

W jaki sposób zadbać o felgi

Dbałość o opony i felgi samochodowe przystosowane do nawierzchni i warunków pogodowych bywa co jakiś czas niezwykle konieczne. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych felg i sposobów, aby te jak najdłużej służyły nie jest zwyczajowo sprawą banalną, toteż lepiej nieco o niej poczytać zanim konkretna osoba zdecyduje się zawierzyć los swojego pojazdu mechanikom czy też mniej doświadczonej osobie. Piaskowanie felg to chociażby zwykle zajęcie, które należy trzeba zawierzać profesjonalistom tematu, którzy mają w nim pewne doświadczenie.
wycieczki
Dodał: Artur Nowacki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ogumienie samochodowe. Nowe czy używane? Pdminy,renowcacja, konserwacja ogumienia samochodowego.

opony samochodowe chodź zna je każdy użytkownik auta nie do końca zna je od strony technicznej. opona samochodowa złożona jest z bieżnika czyli wierzchniej części ogumienia która ma stałą łączność z powierzchnia i odpowiedzialna jest za przyczepność.
Opony samochodowe
Zaczerpnięte z: www.interopony.pl

Różnorodne wyznaczniki opon i ich nabywanie

Istnieją takie części auta, które pełnią szczególnie istotną rolę. Do tego rodzaju części należą przykładowo opony. Ich istotna rola oparta jest na przykład na tym, że w czasie użytkowania samochodu stykają się bezpośrednio z podłożem. Z tej przyczyny wysokiej jakości opony są gwarancją bezpieczeństwa, toteż powinno się zwracać szczególną uwagę na ich stan.
filtry oleju
Dodał: cuatrok77
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Okres zimowy zbliża się do nas nieubłaganie

Cieszy wyłącznie najprawdopodobniej tylko dzieci, ponieważ dla dorosłych okazuje się to najmniej lubiana pora roku.


Okres zimowy zbliża się do nas nieubłaganie

Opady śniegu, bardzo niska temperatura, niełatwe warunki na drogach to zmora bardzo dużej liczby dorosłych, a zwłaszcza właścicieli aut, którzy dzień w dzień dojeżdżają do pracy.
Samochód w warsztacie
Dodał: jeremyg3030
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaki docisk sprzęgła honda posiada?

Warto czytać o własnym wozie
Kiedy nabywamy samochód, najczęściej jego działanie ma dla nas dużo tajemnic, nie znamy parametrów opon które powinny zostać w nim zamontowane, nie zaznaczymy na co poświęcać uwagę oraz co ma szansę nas ostrzegać przed nieuchronną wizytą u mechanika.
szyba
Dodał: Bratislavská župa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Końcowe zadania, jakie dobrze jest dla naszego auta zrealizować przed zimą

Jeżeli wciąż nie zmieniłeś opon letnich na zimowe, najwyższa pora to zrobić! Nie potrzebujemy przecież, by jeszcze raz trafne okazało się powiedzonko "Zima zaskoczyła kierowców".
samochód terenowy
Dodał: TATA
Zaczerpnięte z: Marubeni Motors Poland

Dobór opon - czyli czy warto zmieniać z terenowych na letnie?

Każdy kierowca pojazdu pamięta, że o samochód należy bardzo dbać. Zaleca się, żeby systematycznie zamawiać dogłębne kontrole całości działania pojazdu. To oczywiste, że od formy auta zależy bezpieczeństwo podróżnych. Raporty policyjne stwierdzają, że regularną przyczyną wypadków drogowych są niewłaściwe opony. Kierowcy nie pamiętają o tym, że ogumienie musi być dopasowane do warunków, w jakich się poruszają. Oto krótki przewodnik, w którym przedstawiamy cztery klasyczne typy opon, które ma rozróżniać każdy zmotoryzowany.
Sporty ekstremalne- motor
Dodał: Robert Tadlock
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bądź świadomym motocyklistą. Zatroszcz się o siebie i swój motocykl

Poruszając się po drodze bardzo ważne jest bezpieczeństwo. To na nas leży obowiązek dopilnowania by nasz pojazd nie spowodował zagrożenia na drodze. Z wielu przyczyn nadzwyczaj zagrożeni są motocykliści.
opony - porównanie
Dodał: mjtmail (tiggy)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są różnice między letnimi i zimowymi oponami, jakie są używane w samochodach osobowych.

W naszym klimacie przeważnie właściciele samochodów używają dwóch kompletów opon. Będzie to wynikać z tego, że latem temperatury sięgają nawet trzydziestu stopni, za to zimą występują takie same temperatury, ale z minusem, a do tego będzie dochodził śnieg i lód.
opony
Dodał: Levente
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przydatne porady związane z wyborem dobrego ogumienia

Wybór opon samochodowych to zazwyczaj duża mordęga. Niełatwo zorientować się wśród rozmaitych firm proponujących swoje produkty. Duża ilość reklam w większości wypadków utrudnia tu wybór, zamiast go ułatwiać, dlatego sporo ludzi może stawiać sobie dziś pytanie które opony wybierać dla własnego samochodu?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.