Odważ się na nowe próby

Przechadzasz się często bezpiecznymi drogami, kupujesz książki o podobnej tematyce, w barze zamawiasz ciągle tę samą kawę, a już z pewnością nie wyobrażasz sobie zmiany mieszkania.
ogród
Dodał: Junkers
Zaczerpnięte z: Junkers


A może nadszedł czas, by poznać coś zupełnie nowego? Ponieważ życie ma różne smaki.


Troszczenie się o zwyczaje, to wspaniały sposób, jednak niekiedy za twoim odruchem, czai się po prostu lęk przed czymś nieodkrytym. Dlatego, kiedy pragniesz być się autentycznie niezależny i spełniony, to trzeba, żebyś otworzył się na nowość zapraszamy serdecznie i przekroczył twoją bezpieczną strefę, którą przecież przenikasz dokładnie. Ryzyko inspiruje nas do tworzenia i bywa konieczne dla waszego wzrostu. I bez wątpienia, to dzięki odwadze wyboru czegoś nowego, zwielokrotniamy swoje okazje na zadowolenie. Odkryj, więc (więcejo tym: więcej i więcej)nowość i uświadom sobie, iż może być niczym wędrówka do nieznanej twórczości, a poprzez niepewne, lecz wymagające wydarzenia, może sprawić, iż skosztujesz czegoś nieprzeciętnego. Jeśli pozwalamy nam na wyjście z komfortowej bazy naszego zwyczajnego życia, to odblokowujemy się nie tylko na to co inne wkoło nas, ale także na samego siebie. Gdy zaś nie odważymy się skosztować czegoś nowego, to tak naprawdę nie poznamy co najlepiej lubimy. Może na przykład okazać się, iż od wołowiny, bardziej smakują ci kalmary.
Dlatego, gdy chcesz być radosny, ucz się opanowywać twoje niepokoje i pamiętaj, że kiedy odblokujesz się na nowość, to ani chybi masz szansę osiągnąć zadowolenie.


Uczyń więc dzisiaj coś śmielej niż zwykle. Życie, to próbowanie, więc kto otwiera się na zmiany, ten żyje naprawdę.
2018-01-03 11:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.