Odbojnice rampowe – ochrona ścian i bezpieczeństwo

Przedsiębiorstwa oraz hurtownie – w szczególności podczas załadunków, bądź rozładunków mogą narażać swe budynki i bramy na niespodziewane i niemiłe szkody, toteż coraz częściej stosowane są wszelakiego rodzaju odbojnice, które mają za cel ochronę oraz zabezpieczenia pomostów i ramp rozładunkowych.


Zazwyczaj są stosowane odbojnice rampowe, spełniające się głównie w trakcie ochrony – jak sama nazwa może wskazywać – przeładunkowych ramp, magazynów wszelkiej kategorii oraz komunikacyjnych ciągów.
Lexus LS 600h L
Dodał: © Lexus
Zaczerpnięte z: © Lexus


Są to bowiem miejsca, w których podczas podjazdu aut o nieco większych gabarytach dojść może do szkód, których z kolei pomagają uniknąć właśnie odbojnice gumowe - zdecydowanie pomocna strona, warto zajrzeć. Są one stworzone z gumy, bądź metalu, które idealnie chronią przed wypadkami, a także zakupić je można zazwyczaj w kolorze czarnym i żółtym, które z łatwością przyciągają uwagę kierowców. Są one nader solidne oraz - sprawdź tu - bardzo trwałe. Odbojnice rampowe http://www.odbojnice.com.pl/oferta/odbojnice-i-odboje-rampowe można zakupić w wielu rozmiarach i długościach – zależnie od miejsca i obszaru, które mają chronić. Odbojnice zamontować także można w roli belki lub słupków. Niektóre jednak są montowane na kantach budynków.


Odbojnice
Dodał: Taner Lantow
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Zwykle kupowane są odbojnice gumowe, posiadające wiele wzorów oraz form. Charakteryzują się również łatwym montażem, który nie sprawia żadnych większych problemów.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.