Obróbka
Stalowa kratownica
Dodał: Frerk Meyer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przemysł metalurgiczny, czyli jedna z najważniejszych gałęzi przemysłu nie tylko w naszym kraju

Kiedy rozmawiamy o gospodarce, z całą pewnością nie powinniśmy zapomnieć mimo wszystko o przemyśle. Za jedną z bardziej wartościowych jego gałęzi uważany jest przemysł metalurgiczny, który w naszym kraju zyskuje coraz większą popularność. Na obecnym rynku do kupienia są aktualnie dość nowoczesne rodzaje stali, do których zalicza się między innymi stal Hardox.
odlewnia
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Odlewnia aluminium oraz tuleje zrobione z brązu w asortymencie wielu firm

Odlewnie aluminium specjalizują się w produkowaniu stopów z odlewów aluminium oraz cynku w przeróżnych formach, przykładowo w formach metalowych, piaskowych lub ciśnieniowych.
selfie - przemysł
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Marka śrubena, a branża metalowa - czyli, produkty z metalu dobre na wszystko

Czym opiekuje się firma Śrubena? Jakie rzeczy produkuje? A co się dzieje z branżą metalową? Jakimi rzeczami konkretnie jest wspomniany rodzaj przemysłu, oraz do czego może się nam przydać? Jeśli jesteś tego ciekaw, to te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo odnajdziesz wewnątrz naszego artykule!


Marka śrubena, a branża metalowa - czyli, produkty z metalu dobre na wszystko

Przedsiębiorstwo, czy raczej marka śrubena, jest znana w calutkiej Europie, dzięki jakości i wykonaniu swoich wytworów, którymi bywają w szczególności tak zwane "elementy złączne", którymi to bywają: śruby, nakrętki, wkręty, oraz wyroby rysunkowe o niewiarygodnie szerokim zakresie rozmiarów i asortymentowym.
Stal hardox
Dodał: www.hardox.com
Zaczerpnięte z: www.hardox.com

W jaki sposób wykonywać obróbkę stali nierdzewnej? Parę sprawdzonych metod

Istnieje całkiem sporo sposobów na obrabianie stali. W szczególności obróbka stali to nic innego jak jej skrawanie. Ta czynność stali dość spory czas była traktowana jako niepotrzebna i drugorzędna jej właściwość, ponieważ skrawanie sprawiało wiele trudności. Na szczęście w dzisiejszych czasach, gdy technika postępuje do przodu skrawanie nie jest problemem.
Metalowa blacha
Dodał: José Ramón Polo López
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Specjalistyczne sposoby użytkowania blach trudnościeralnych w przemyśle metalurgicznym

Dzisiaj przed każdego typu urządzeniem stawia się wysokie wymagania wytrzymałościowe. Takie żądania z pewnością realizują blachy trudnościeralne.
szkło
Dodał: Christian Schnettelker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie mogą byćsposoby utwardzania szkła

Szkło jest potrzebne w wielu obszarach. Posiada niezwykle obszerne zastosowanie zarówno jako szkło zwykłe, jak również porządnie umacniane. Umacnianie szkła jest najistotniejszą procedurą poprawienia jego własności. Podstawowym zamysłem tego procesu jest zdobycie wewnętrznych naprężeń, zwłaszcza ściskających w skrajnych włóknach przekroju, które pod działaniem obciążenia zginającego są ograniczone w włóknach napinanych, zaś w strefie ściskania wzmagają się.
ogrodzenie
Dodał: ARAD
Zaczerpnięte z: ARAD

Blachy odporne na ścieranie Hardox – właściwości charakterystyczne i wykorzystanie

Firmy działające na obecnym rynku starają się permanentnie wzbogacać własną ofertę o kolejne artykuły, ponieważ dobrze zdają sobie sprawę z faktu, że dzięki temu stają się zdecydowanie bardziej konkurencyjne. Przykładem takiego wyrobu są blachy trudnościeralne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.