Obiekt
odlewy
Dodał: Dave Crosby
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wanna z jacuzzi czy basen na posesji?”

Komfort, spokój oraz odpoczynek po trudnym dniu jest możliwy, lecz obecnie te przymiotniki mogą odkrywać nie tylko wolny czas na kanapie. Wypocząć można również w łazience w trakcie niezwykłej i niekonwencjonalnej kąpieli.
Złączka SAE
Dodał: Armacell
Zaczerpnięte z: Armacell

Czy Zetkama będzie umiała całkowicie spożytkować potencjał inwestycyjny zakupionej firmy Armak?

Uniwersalnie wiadomo, że każda firma, jaka obecnie działa na rynku ma zadanie permanentnie się rozwijać oraz uzyskiwać spory dochód płatniczy z tytułu swojej działalności.
trawa barenbrug
Dodał: Serge Kij
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zadbaj o własne rośliny, pomogą ci maty szkółkarskie oraz trawa Barenbrug

Nieważne, czy pragniesz posiadać cudowny ogródek, czy uprawiasz roślinki na szeroką skalę, czy być może jesteś uczącym się ogrodnikiem, Zadbaj o swoje rośliny najlepiej, jak potrafisz.
Pierwowzór linii Control PRO STEINEL – IR Quattro
Dodał: STEINEL
Zaczerpnięte z: STEINEL

Akcesoria przeznaczone do relaksu

Z czym kojarzy się nam relaks? Z pewnością odpowiedzi będzie tak wiele jak nas - każdy z nas jest inny przecież. Jednakże zdaje, że jest kilka takich miejsc, jakie jednoznacznie kojarzone są z odpoczynkiem.
producent profili gumowych
Dodał: Husqvarna
Zaczerpnięte z: Husqvarna

Szeroki wachlarz zastosowań gumy od uszczelek po profile oraz maty gumowe

Na pewno każdy z nas potrafiłby bez przygotowania wymienić parę maszyn, również rzeczy codziennego użytku, które wszyscy mam w swoich domach. Znana jest ludzkości od wielu dziesięcioleci, lecz nadal cieszy się wielką popularnością i jest wykorzystywana w najróżniejszych wytworach.
nagrzewnice
Dodał: Brandt Kurowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

Nagrzewnica powietrza lub inaczej tak zwana "dmuchawa" może służyć do nagrzewania rozmaitego rodzaju obiektów (hale, budynki gospodarskie itp.), a również otwartych przestrzeni w sytuacjach, kiedy dany obiekt nie ma innego źródła nagrzewania bądź gdy dane źródło jest niewystarczające.


Nagrzewnica powietrza - do czego służy?

Na rynku znajdują się przyrządy zróżnicowane pod względem siły grzewczej i paliwa którym są zasilane.
kruszywo
Dodał: andrew moser
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bardzo szerokie zastosowanie kruszywa

Kruszywa posiadają bardzo duże przeznaczenie. Służą do budowania budynków, jako podłoże pod asfaltowe drogi, do sporządzania betonu i asfaltu. Są również idealną dekoracją podwórek i ogrodów.
odlewy
Dodał: Dominic Zaidan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Proces projektowania pawilonów składowych. Współczesny rynek a oczekiwania klienta.

Pawilony które zarezerwowane są do składowania produktów mogą być zaprojektowane na wiele form. Ich konstrukcja oraz tworzywa z których są wybudowane należycie je charakteryzują.
Hale produkcyjne
Dodał: Henrik Mayor
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chcesz być usatysfakcjonowany z zakupionych okien? Zatem powinieneś dopilnować, aby były odpowiednio zamontowane

W ostatnim czasie w licznych mieszkaniach zmienia się okna. Łączy się to z koniecznością pozbycia zużytych oraz nieszczelnych elementów, jak również z większą wiedzą odnośnie korzyści przy grzaniu w budynku.
badania twardości
Dodał: Jessa Dow-Anderson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowe technologie w branży budowlanej. Jak teraz sporządza się ocenę stanu technicznego?

Wykonanie profesjonalnej kontroli technicznej określonego obiektu jest niezbędne w przypadku następujących sytuacji: kupna używanego budynku, zainicjowania przygotowań do modernizacji budowli lub teżrozpoznania jakichkolwiek uszkodzeń jej konstrukcji (zarysowań, spękań itp.). Tak zwana ocena stanu technicznego może mieć dwie formy. Pierwszą z nich jest opinia, drugą natomiast ekspertyza. Opinię wykonuje się po obserwacji oraz lekturze dostępnej dokumentacji technicznej danej konstrukcji. Opracowanie ekspertyzy jest o wiele bardziej skomplikowane. Powstaje ona bowiem na podstawie wyników specjalistycznych badań, których celem jest dokładne ustalenietrwałości konkretnych elementów budowli. Naturalnie ocena stanu technicznego w formie ekspertyzy popartej szczegółowymi badaniami jest droższa od zwykłej opinii eksperta, niemniej warto w nią zainwestować.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.