O co należy zadbać gdy twoje przedsiębiorstwo potrzebuje ciągłych dostaw prądu

Żyjemy w świecie nowych technologii i postępującej informatyzacji. Komputery i smartfony są niemal w każdym miejscu. Złożone systemy oraz aplikacje jak również strony www pracują na serwerach, jakie w wielu wypadkach muszą mieć zapewniony stały i nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej.

żarówka, elektryczność
Dodał: stephen bowler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ciężko jest sobie wyobrazić, co może się stać w przypadku braku dostaw prądu do jakiegoś systemu, od którego zależy życie wielu ludzi. Wystarczyprzytoczyć tutaj przykład szpitali albo też elektrociepłowni w okresie zimowym. Oczywiście takie instytucje mają swoją swoją zapasową infrastrukturę, jaka może zapewnić dostawę prądu przez pewien czas jednak nie na długo. A przecież mamy do czynienia z takimi sytuacjami.


Więcej tekstów

Jak jest organizowany przewóz ładunków pozagabarytowych, jak należy się przygotować do tego.

sprężarka
Dodał: TECE
Zaczerpnięte z: TECE
Transport wielkogabarytowych ładunków to niejednokrotnie chleb powszedni wielu firm transportowych. Niektóre z nich specjalizują się wręcz w tego typu zleceniach, dysponując odpowiednim sprzętem i doświadczoną kadrą.


Wiele firm buduje swój biznes właśnie na ciągłym funkcjonowaniu ich serwisów bądź też witryn internetowych. Jeżeli jesteśmy dyrektorami takiej firmy, powinniśmy zapewnić naszym serwerom tak zwane zasilanie gwarantowane, czyli nieprzerwaną dostawę energii- Prototypownia. Przykładowo, linie lotnicze powinny mieć uruchomione swoje serwisy przez cały czas, inaczej będą tracić ogromne pieniądze. Serwery, na których działają ich strony powinny więc mieć zagwarantowane zasilanie 24/7.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.