Nowości motoryzacyjne - bądź na bieżąco
citroen
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szukanie odpowiedniego warsztatu samochodowego- pojazdy od producentów francuskich oraz ich profesjonalna naprawa

Każdy kierowca z pewnością choć raz korzystał z usług serwisu samochodowego. Często zdarza się, iż nie wychodzimy z niego zadowoleni, a ceny poszczególnych usług są stosunkowo drogie. Warto więc poszukać w swoim mieście dobrego oraz niedrogiego warsztatu samochodowego.
samochód w naprawie
Dodał: Marcus Balcher
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Regeneracja głowic we Wrocławiu – jak odszukać odpowiedni zakład?

Głowica silnikowa jest częścią samochodową o bardzo zaawansowanej konstrukcji, która nierzadko ulega uszkodzeniu. Kupno nowej głowicy to spory wydatek, dlatego coraz więcej osób decyduje się na próbę przywrócenia do życia zniszczonej części. Widać to doskonale po większych miastach, takich jak Wrocław, gdzie mnóstwo warsztatów oferuje naprawę głowicy.
podróż
Dodał: FuturePR
Zaczerpnięte z: FuturePR

Jaka okazuje się być windows 7 cena?

Trzeba popatrzeć na kwoty

Jeśli pragniemy dopełnić zakupu jakiegoś sprzętu, to musimy sprawdzić kwoty, tak aby posiadać pewność, że kupiliśmy to co odpowiednie i co jednocześnie będzie w opłacalnej kwocie. Dodatkowo należy też patrzeć, czy gdzieś nie trafimy na okazje, żeby mieć gwarancję, że wszystko będzie się opłacało i nie będziemy płacić więcej niż konieczne.
silnik z filtrem paliwa
Dodał: Grant.C
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie znaczenie dla współczesnego człowieka ma auto osobowe? Jak kosztowna jest aktualnie eksploatacja pojazdów?

Statystyki wyraziście prezentują, że w dzisiejszych czasach właściwie większość gospodarstw domowych ma chociaż jeden samochód osobowy. Niekiedy jest to nawet kilka aut, gdyż każdy członek rodziny posiada własny egzemplarz.
samochód
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz naprawdę zadbać o swój wóz, stawiaj na nowoczesną myjnię, która zaoferuje odpowiednie zabiegi

Ładny wygląd samochodu posiada bardzo duże znaczenie. Na pewno w takim wozie dużo przyjemniej się podróżuje, człowiek nie musi się również krępować, pokazując go innym ludziom. To, czy pojazd jest zadbany, nabiera znaczenia także w chwili sprzedaży samochodu, gdyż zabiegi konserwacyjne i myjące zwiększają jego wartość.
samochód
Dodał: GpsGuardian
Zaczerpnięte z: GpsGuardian

W pełni legalne sposoby na to żeby się pozbyć starych pojazdów, których nie będzie się opłacać już dalej naprawiać.

Jeżeli samochód jeździ bez większych problemów, nie dokłada się dużo do niego, to przeważnie właściciel będzie chciał taki pojazd zatrzymać w miarę możliwości długo. Jednak także przy samochodach czas jest nieubłagany, pojazdy z upływem lat będą mieć coraz większą ilość usterek, które w pewnych sytuacjach nie bardzo będzie się opłacało naprawiać. Wtedy w praktyce będą dwie możliwości, bo trzecia, wybierana przez pewną grupę nierozsądnych właścicieli nie jest legalna, a oprócz tego i tak sprawy nie rozwiąże. Takie leciwe auto można albo sprzedać, jeżeli tylko znajdzie się chętnego, który się na coś takiego skusi, albo przekazać na auto złom Kraków.
Seat Leon
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nabywanie samochodu i związane z tym decyzje

Posiadanie własnego samochodu jest aktualnie marzeniem wielu osób. Wykorzystywanie go wiąże się bowiem ze sporą liczbą wygód, przede wszystkim nie jest się zależnym od środków transportu zbiorowego. Oprócz tego posiadanie samochodu daje duże ułatwienie przykładowo podczas robienia zakupów, możliwe jest bowiem kupno większej liczby produktów na zapas.
opony - porównanie
Dodał: mjtmail (tiggy)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są różnice między letnimi i zimowymi oponami, jakie są używane w samochodach osobowych.

W naszym klimacie przeważnie kierowcy używają dwóch kompletów opon. Będzie to wynikać z faktu, że w lecie zakres temperatur może sięgać nawet trzydziestu stopni, za to w zimie występują takie same temperatury, ale ujemne, a do tego będzie dochodził śnieg i lód.
ciężarówka
Dodał: Mattox
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Zawieszenia powietrzne sprawiają, że praktycznie płyniemy

Poduszki pneumatyczne będą coraz częściej montowane. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że mając dobre zawieszenie w wozie, przywilej jazdy będzie znacznie wyższy, a każda nawet najdłuższa podróż po dziurawych ulicach, nie będzie aż tak męcząca jakby mogło się wydawać.
Samochód
Dodał: jeremyg3030
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Samochód – jak odpowiednio się o niego zatroszczyć, by ciągle wyglądał jak nowy?

Samochód to prawdziwa skarbonka, o czym przekonuje się każdy właściciel. Konieczne przeglądy, ubezpieczenia oraz naprawy – to wszystko kosztuje, nie mówiąc już o kosztach paliwa. Mimo to, w dalszym ciągu jest to najbardziej wygodny środek transportu, który gwarantuje całkowitą niezależność, wobec tego nie można się dziwić, że mimo to większość osób decyduje się na jego posiadanie i nie jest w stanie sobie już wyobrazić życia bez auta. Jak w takim razie można o nie się zatroszczyć, żeby cały czas prezentowało się jak nowe?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.