Nowości motoryzacyjne - bądź na bieżąco
Zbiorniki paliwa
Dodał: HM Revenue & Customs
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Auto na gaz, czyli jak podróżować oszczędniej i zbiorniki na błękitny gaz, czyli jak mieszkać korzystniej cenowo

W okolicach, gdzie nie ma rurociągu "błękitnego paliwa”, właściciele domków jednorodzinnych coraz częściej decydują się na gaz z zasobnika. Zwłaszcza, że zamontowanie takiej armatury nie potrzebuje obecnie pozwolenia na budowę.
opony
Dodał: Levente
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przydatne porady związane z wyborem dobrego ogumienia

Wybór opon samochodowych to zazwyczaj duża mordęga. Niełatwo zorientować się wśród rozmaitych firm proponujących swoje produkty. Duża ilość reklam w większości wypadków utrudnia tu wybór, zamiast go ułatwiać, dlatego sporo ludzi może stawiać sobie dziś pytanie które opony wybierać dla własnego samochodu?
Aluminiowa felga z opona
Dodał: Felix Padrosa Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Aluminium szczotkowane – doskonały sposób na dodanie klasy przedmiotom codziennego użytku i nie tylko

Elementy wykończenia przeróżnych rzeczy, w tym sprzętów elektronicznych, samochodów, felg, urządzeń gospodarstwa domowego są priorytetem do tego aby coś było nie tylko użyteczne ale miało wysoką wartość estetyczną. Wyjątkowym materiałem często wykorzystywanym jest metal bądź aluminium, konieczne do tego aby, podnieść trwałość sprzętów, właściwie wykończone szczotkowane aluminium może sprawić iż dana rzecz staje się nie tylko mocna i trwała ale także doskonale wygląda.
stacja benznynowa
Dodał: Tobias Scheck
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym są w rzeczywistości stacje paliw. Niby każdy z nas wie, lecz czy tak jest? Czy wiemy wystarczająco wiele na ich temat?

Jeżeli kogoś zapytamy o stację benzynową, to od razu będzie jasne, o co chodzi, bo każdy z nas wie gdzie znajduje się to miejsce. Jednak, czy masz pojęcie dokładnie czym jest stacja benzynowa i jaką ma historię? Stacja benzynowa odwołując się do definicji to nic innego jak punkt w którym następuje sprzedaż paliw płynnych, czyli benzyn, oleju napędowego i gazu płynnego. Paliwo wlewamy dzięki dystrybutorom paliw. Na stacji co więcej można nabyć inne potrzebne akcesoria, jak płyny chłodzące i środki czyszczące.
złom

Trzeba oddać pojazd na złom

Kiedy wybieramy samochód to raczej nie zastanawiamy się nad tym, że po jakimś czasie przyjdzie moment , w którym trzeba będzie oddać samochód na złom. Ale zdarza się i tak, że dochodzi do sytuacji, która prowadzi do tego, że złomowanie pojazdów wałbrzych jest niezbędne, choć auta wcale nie są stare. Bywa, że auto po wypadku nadaje się jedynie na złom. Sporo zależy od tego jakie mamy ubezpieczenie.

Udany wybór odpowiedniego mikrobusu to połowa udanej wycieczki

Długie wyjazdy są w dzisiejszych czasach często podejmowane z rozmaitych powodów. Zalicza się do nich dla przykładu częste rozpoczynanie pracy poza granicami bądź konieczność wyjazdu na spotkanie konferencyjne lub zwyczajnie na wakacje. Wtedy bardzo pożyteczny okazuje się błyskawicznie organizowany, szybki transport.
Firma transportowa TSH Polmar
Dodał: TSH Polmar
Zaczerpnięte z: TSH Polmar

Firmy transportowe a naprawa TIRów.

Transport drogowy w Polsce rozwinął się z niesamowicie szybkim tempie. Polskie firmy transportują z wykorzystaniem tirów i samochodów o dużych gabarytach towary w obrębie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Dochodowość tego biznesu jest ogromna, negatywem są niemniej jednak często uczęszczane przez tiry drogi, na całe szczęście obowiązują przepisy, które regulują poruszanie się wielkogabarytowych pojazdów po drogach.
motor Honda
Dodał: driver Photographer
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zamiłowanie do motoryzacji – zainteresowanie na całe życie. Czy odnosi się również do Ciebie? A może kogoś z Twoich bliskich?

Ludzie mają przeróżne zainteresowania. Na pewno zresztą zauważasz to, patrząc na swoich znajomych. Jedni lubią wyjazdy, inni literaturę, jeszcze kolejni nietuzinkowe sporty. Skaczą ze spadochronem czy szaleją na desce windsurfingowej. W zasadzie nieistotne, co robimy w wolnych chwilach, ważne, aby zapewniało nam to szczęście.
samochód
Dodał: www.forelite.pl
Zaczerpnięte z: www.forelite.pl

W jaki sposób poradzić sobie bez auta?

Na co dzień jeździmy samochodem: do miejsca zatrudnienia, po dzieci do przedszkola, na sobotnie eskapady. Stoimy w korkach, inhalujemy spaliny, nadmiernie używamy klaksonu. Trwonimy czas i kapitał. A wszystko po to, aby uprościć sobie życie. Fakt, w niedużych wioskach w których komunikacji zbiorowej możemy wiele zarzucić wóz staje się nieodzownością a nie zbytkiem. Nie da się bowiem funkcjonować normalnie jeżeli do najbliższej szkoły bądź do miejsca pracy jest prawie godzina drogi piechotą. Ale jak dużo jest podobnych wsi gdzie lokalna komunikacja oferuje kursy dwa albo trzy razy na dzień?
Dodał: timsamoff

Bezpieczna podróż w foteliku samochodowym z fotelikiem samochodowym

Przy dzisiejszym, aktywnym trybie życia nie można dac sobie szansę na kompromisy odnośnie wyboru produktów wspomagających bezpieczeństwo.Tym bardziej kiedy chodzi o komfort naszej rodziny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.