Nowości motoryzacyjne - bądź na bieżąco
zaparkowane samochody
Dodał: Jorge de la Llama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świat pełen dobrych pojazdów - interesujące porady

Nie zawsze jesteśmy w stanie wiedzieć wszystko , co dotyczy naszego samochodu lub innego pojazdu, w który włożyliśmy dużo środków. Wiadomo, że, jeżeli chodzi o słowo „dużo” to dla wszystkich oznacza ono, co innego. Sporo zależy od tego, jakimi środkami dysponujemy. Oczywiście kiedy musieliśmy pożyczyć pieniądze, to ile byśmy za pojazd nie zapłacili to, jest to duża suma. Dlatego zanim kupimy samochód warto przedyskutować to z kimś życzliwym, dla kogo motoryzacja nie ma żadnych tajemnic.
opona samochodowa
Dodał: CONCAVO WHEELS
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Opony dla wszystkich osób

Każdy, kto ma auto czy jakiś inny pojazd, w którym potrzebne będą opony doskonale wie, że to pewien wydatek. Szczególnie, że w samochodzie należy wymieniać opony chociażby 2 razy w ciągu roku. Dlatego wielu kierowców stawia na tanie opony. Na całe szczęście obecnie każdy producent opon rozumie, że nawet za niską ceną musi iść dobry standard, bo opona to bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
Opony
Dodał: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Opony na każdą porę roku

Jeśli zainwestowaliśmy w auto to musimy zdawać sobie sprawę jak dużo będzie nas on kosztował. Samochód to skarbonka, która można by rzec jest bez dna. Zwłaszcza, kiedy zmieniają się pory roku mamy kolejne wydatki. Zbliżająca się zima prowadzi do tego, że musimy wymienić opony na pasujące do zimowych warunków.
auto
Dodał: Tom
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego wskazane jest korzystać z usług wypożyczalni samochodowej?

Posiadanie własnego samochodu bezsprzecznie wiąże się z pewnym luksusem oraz wielką wygodą. Jednak posiadacze wozów muszą liczyć się też z pewnymi negatywami tej sytuacji. Po pierwsze prócz auta musimy mieć naturalnie prawo jazdy. Egzaminy na prawo jazdy są dziś coraz trudniejsze, wiele jednostek ma niestety kłopoty z sprzyjającym zdaniem egzaminu oraz musi przystępować do niego kilkukrotnie, co naturalnie wiąże się z wysokimi wydatkami.
samochód marki mini
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Potrzebne oraz pożyteczne akcesoria samochodowe

Chlapacze do wozu to niezmiernie praktyczne rozwiązanie, które pozwala na większą ochronę błotników przez zabrudzeniami. Szczególnie w zimie nietrudno o różne zabrudzenia - śnieg, chlapa na drodze, piasek czy też żwir mogą nie tylko brudzić auto, lecz też je uszkodzić.
płyny do chłodnic
Dodał: peddhapati
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Płyn dot 3 potrzeba systematycznie sprawdzać

Jeśli posiadamy wóz, to musimy sobie zdawać sprawę z tego, że potrzeba przeglądać różnorakie jego płyny, aby mieć pewność, że posiadają one właściwy poziom oraz że będą odpowiednio funkcjonowały.
citroen
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szukanie odpowiedniego warsztatu samochodowego- pojazdy od producentów francuskich oraz ich profesjonalna naprawa

Każdy kierowca z pewnością choć raz korzystał z usług serwisu samochodowego. Często zdarza się, iż nie wychodzimy z niego zadowoleni, a ceny poszczególnych usług są stosunkowo drogie. Warto więc poszukać w swoim mieście dobrego oraz niedrogiego warsztatu samochodowego.
rower
Dodał: Radisson Blu
Zaczerpnięte z: Radisson Blu


Jaki rower wybrać, biorąc pod uwagę jego przeznaczenie?

Mimo że lato a więc czas gdy ochoczo używamy rower już mija, to nadal należy pomyśleć o doborze właściwego roweru.


Jaki rower wybrać, biorąc pod uwagę jego przeznaczenie?

Rower ogromna ilość z nas traktuje jak swoiste dzieło sztuki.
kupno auta
Dodał: order_242
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak kupić używany pojazd w dobrym

Czy wóz nie ma wad? Nie kupuj auta w deszczu, karoseria zawsze wygląda przyzwoiciej, kiedy jest mokro. To wyłącznie jedna z wielu wskazówek, gdy pragniesz zakupić samochód w użyciu. Pragniesz zaznajomić ich znacznie więcej? Czytaj dalej! Obejdź pojazd z przodu i z tyłu, szukaj ubytków wzdłuż linii nadwozia.
Ford Ka jako przykładowy samochód marki Ford
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakim punkcie najlepiej nabyć wycieraczki do pojazdu?

Jeśli szukasz nowych wycieraczek do samochodu, wtedy z pewnością powinieneś świetnie przemyśleć sprawę ich zakupu. Zwykle bowiem nie zwracamy na wycieraczki samochodowe w ogóle żadnej uwagi, zaś później okazuje się, że kupujemy na przykład wycieraczki, które nie do końca pasują do naszego pojazdu. Jeżeli Ty również miałeś kiedyś taką sytuację, wtedy na pewno doskonale wiesz, że czasami kupno niewłaściwej wycieraczki powoduje, że komfort użytkowania jest niewłaściwy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.