Nowości motoryzacyjne - bądź na bieżąco
Ubezpieczenie
Dodał: flickr.com
Zaczerpnięte z: flickr.com

Czym tak naprawdę jest Toll Collect? Kiedy jest używane to rozwiązanie? Jak z niego skorzystać?

Właściciele aut wiedzą o tym doskonale - ubezpieczenia komunikacyjne są niezbędne, kiedy się posiada swój pojazd. Nieprzestrzeganie tego może skończyć się poważnymi konsekwencjami. Takie ubezpieczenie ma sporo zalet, bo w czasie stłuczki nie będziemy płacić z własnej kieszeni za naprawę samochodu, natomiast koszty pokryje firma, w której się ubezpieczamy.
Firma transportowa TSH Polmar
Dodał: TSH Polmar
Zaczerpnięte z: TSH Polmar

Firmy transportowe a naprawa TIRów.

Transport drogowy w naszym kraju rozwinął się z bardzo szybkim tempie. Polskie firmy transportują przy pomocy tirów i samochodów o dużych gabarytach towary w obrębie całej Europy i poza nią. Zyskowność tego biznesu jest ogromna, minusem są niemniej jednak często uczęszczane przez tiry drogi, na całe szczęście obowiązują postanowienia prawne, które regulują jeżdżenie wielkogabarytowych pojazdów po drogach.
Naczepa TIR
Dodał: Barry Lewis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niewielkie firmy często stawiają na dzierżawę ciężarówek, żeby zmniejszać koszty przewozu

Aktualnie wieloaspektowa współpraca pomiędzy firmami o różnorodnych specjalizacjach jest praktycznie na porządku dziennym, ponieważ zezwala na obniżkę kosztów i właściwe sprawowanie prac. Najczęściej współpraca opiera się na outsourcingu IT lub HR, z kolei w niewielkich przedsiębiorstwach bardzo często chodzi o przewóz, w który należy mocno inwestować, by móc praktykować go indywidualnie, a wynajmowanie sprzętu czy świadczeń transportowych jest zdecydowanie niższym kosztem.
samochód dostawczy
Dodał: Mattox
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dobre kupowanie opon do aut dostawczych

W pierwszej kolejności, kierowca musi dbać o to, by kupić dla własnego auta właściwe opony. Nie trzeba być koneserem motoryzacyjnym, aby dokonać właściwego kupna ogumienia. Najlepiej selekcjonować opony polecane dla wiadomego modelu auta przez producenta. Można również kupić opony wszechstronne.
silnik samochodu
Dodał: Jorge de la Llama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kupno jakościowych klocków hamulcowych poprzez Sieć

W sklepach internetowych zdołamy bez problemu nabyć klocki hamulcowe różnorodnych marek. Rzecz jasna pożądane byłoby wybierać dobre oraz jakościowe klocki hamulcowe, które będą w stu procentach sprawne, w końcu pełnią one niesłychanie istotną rolę w samochodach. Wskutek tego korzystajmy z ofert renomowanych sklepów, jakie posiadają jedynie oryginalne i markowe artykuły.
pracy
Dodał: iStock
Zaczerpnięte z: iStock

Na co zwrócić uwagę kupując wózek widłowy?

Decyzja o wyborze konkretnego modelu wózka widłowego w sposób bezpośredni przełoży się na szybkość jak też precyzję pracy operatora, a także na ponoszone koszta działania składu.


Na co zwrócić uwagę kupując wózek widłowy?

Pierwszym krokiem do optymalnego doboru wózka widłowego jest uściślenie potrzeb przedsiębiorstwa i funkcji, do jakich widlak będzie alokowany.
Audi RS7
Dodał: Wheels ON
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chip tuning pozwala nam zwiększyć moc naszego silnika

Każdy kierowca kocha, jeżeli ma szansę się poszczycić odpowiednią mocą własnego samochodu, niestety nie zawsze mamy szansę kupić samochód, który fabrycznie będzie mógł przedstawiać takie osiągi jak byśmy chcieli, a co się z tym łączy, od czasu do czasu sami chcemy je ulepszyć. Przez to sporym zainteresowaniem raduje się chip tuning, a więc szansa zwiększenia mocy silnika poprzez przeprogramowanie oprogramowania jego sterowników. Taki manewr jest zupełnie bezpieczny, mamy szansę być przekonani, że nic niedobrego nie stanie się z naszym silnikiem, a my będziemy mieli szansę się cieszyć wspaniałą jazdą, jaka do tej pory pozostawała w sferze marzeń.
Dodał: Honda

Czy potrzeba mi kolejny samochód?

Polska to bardzo dziwny kraj. Niby każdy kraj ma w sobie jakieś dziwy z których słynie, ale należy przyznać, że u nas skupia się ich tyle, że można nimi obdarować kilka innych państw. Jednym z tych dość dziwnych zjawisk jest liczba aut występujących w naszym kraju.
bus
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Autokary zaopatrzone w toalety, podłokietniki i podnóżki

Duża konkurencja i wysokie żądania odbiorców spowodowały, że jednostki absorbujące się najmem autokarów zarządzają pojazdami kompletnie wyposażonymi i pewnymi. Autobusy odjeżdżające na dłuższe szlaki posiadają fotele wyposażone w paski bezpieczeństwa.
czerwony samochód
Dodał: Curtis & Renee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Renowacja pojazdu we Wrocławiu – parę informacji

Dla postaci, jakich intryguje rzetelny car detailing Wrocław okazuje się być perfekcyjnym miastem. Bez żadnych trudów odnajdzie się tutaj firmy, które oferują tego typu usługi na najwyższym poziomie. Trzeba tylko trochę poszperać. Bez wątpienia zaleca się oddać samochód w odpowiednie ręce, aby następnie prezentował się on niezwykle atrakcyjnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.