Nowości motoryzacyjne - bądź na bieżąco
samochód marki mini
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Potrzebne oraz pożyteczne akcesoria samochodowe

Chlapacze do wozu to niezmiernie praktyczne rozwiązanie, które pozwala na większą ochronę błotników przez zabrudzeniami. Szczególnie w zimie nietrudno o różne zabrudzenia - śnieg, chlapa na drodze, piasek czy też żwir mogą nie tylko brudzić auto, lecz też je uszkodzić.
widok na wrocław
Dodał: Alberto Cabello
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać robiąc wycieczkę do Wrocławia, jakie atrakcje oferuje to miasto odwiedzającym je turystom.

Wrocław jest jednym z największych miejscowości w naszym kraju, na dzień dzisiejszy mieszka w nim kilkaset tysięcy stałych mieszkańców a także spore grono dziennych i zaocznych studentów. Jest również bardzo prężnie działającym środkiem naukowym i biznesowym, a także miastem bardzo chętnie wybieranym przez turystów. Akurat w tej ostatniej kwestii jest to zupełnie zrozumiałe, bo miasto to nie tylko proponuje niezliczoną ilość atrakcji, ale także jest doskonałą bazą wypadową w pobliskie regiony.
dywaniki samochodowe

Dywany nie jedynie do mieszkań, ale głównie do aut

Gdy dociera do nas słowo „dywan” często myślimy o dywanie do domu. Ale dywany można kupić również do pojazdu. Najistotniejsze to mieć świadomość, jakich rozmiarów dywaniki będą nam niezbędne do samochodu. Bo jednak do samochodu można kupić małe dywaniki, a nie kilkumetrowe dywany. Owe małe dywaniki są niezbędne do położenia ich pod nogi, zwłaszcza pasażerów. Jeśli chodzi o dywaniki gumowe honda oraz pozostałe firmy również wyprodukowały idealnie wykrojone, do swych modeli samochodów - dywaniki. Dzięki nim każde auto może być rzeczywiście czyste.
auto
Dodał: Tom
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dlaczego wskazane jest korzystać z usług wypożyczalni samochodowej?

Posiadanie własnego samochodu bezsprzecznie wiąże się z pewnym luksusem oraz wielką wygodą. Jednak posiadacze wozów muszą liczyć się też z pewnymi negatywami tej sytuacji. Po pierwsze prócz auta musimy mieć naturalnie prawo jazdy. Egzaminy na prawo jazdy są dziś coraz trudniejsze, wiele jednostek ma niestety kłopoty z sprzyjającym zdaniem egzaminu oraz musi przystępować do niego kilkukrotnie, co naturalnie wiąże się z wysokimi wydatkami.
bus
Dodał: Nacho
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Autokary zaopatrzone w toalety, podłokietniki i podnóżki

Duża rywalizacja i ogromne żądania interesantów sprawiły, że jednostki absorbujące się wynajmem autobusów dysponują pojazdami kompletnie urządzonymi i bezpiecznymi. Autokary wyjeżdżające na dłuższe szlaki posiadają siedzenia wyposażone w paski bezpieczeństwa.
audi
Dodał: Arjun Mohan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W których miejscach najbardziej korzystnie naprawiać auto? Cy korzystać jedynie z autoryzowanych serwisów naprawy?

Niektóre osoby rezygnują z usług autoryzowanej stacji obsługi, ponieważ planują pomniejszyć koszty obsługi oraz naprawy samochodu. Czy jest to najlepsza decyzja? Jak się zdaje nie za bardzo.
seat
Dodał: Moto "Club4AG" Miwa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Porządek w aucie? Wyekwipuj się w dywaniki gumowe lub welurowe, a możesz mieć gwarancję, że będziesz miał zadbaną podłogę w swojej furze

Kupno auta to zagwozdka dla niejednego faceta. Na giełdzie samochodowej w tym momencie uda nam się znaleźć gro pojazdów, które są w stanie przyciągnąć naszą uwagę. Dlatego przed wybraniem są na giełdę należy pomyśleć czego tak w zasadzie wyszukujemy i ile maksymalnie jesteśmy w stanie zapłacić za wymarzony pojazd.
ford - kokpit
Dodał: Michael Sheehan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bardzo duży komplet części do Forda Mondeo

W przeróżnych sklepach internetowych możemy dzisiaj odszukać bardzo rozległy asortyment rozmaitych części przeznaczonych do Forda Mondeo. Rynek motoryzacyjny jest w dzisiejszych czasach ogromnie duży, wskutek tego w ofercie firm znajdziemy zarówno części automobilowe nowiuteńkie, jak również te używane.
Dodał: Volkswagen

Jaki samochód kupić i gdzie go serwisować - najważniejsze informacje o zakupie i użytkowaniu samochodów.

Jazda wozem doprowadza do tego, że przeróżne jego części się niszczą i musimy je zmienić. Wtenczas należy to robić w dobrym serwisie, gdzie znają daną markę na wylot, bo jedynie tam będą w stanie zauważyć wszelkie usterki. Przez to też volkswagen serwis Kraków zaprasza do siebie tych kierowców, którzy mają wozy tej marki oraz mają wrażenie, że nie działają one tak odpowiednio jak należy i potrzebują niewielkiej naprawy.
ciężarówka
Dodał: Jocelyn Kinghorn
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Do których autoserwisów kierowcy aut ciężarowych mają duże zaufanie, a które firmy omijają z daleka

Samochody ciężarowe, podobnie jak i osobówki, wymagają systematycznych przeglądów, a niekiedy i bieżących napraw. Z racji tego że ciężarówki są bez przerwy eksploatowane, czego z pewnością nie można powiedzieć o toyotach będących w posiadaniu tzw. niedzielnych kierowców, to jednocześnie powinny być częściej serwisowane. Choć bezpieczeństwo innych użytkowników dróg zależy także od stanu technicznego pojazdu, to jednakże nie wszyscy posiadacze wozów o tym pamiętają.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.