Nowości motoryzacyjne - bądź na bieżąco
dywaniki samochodowe

Dywany nie jedynie do mieszkań, ale głównie do aut

Gdy dociera do nas wyraz „dywan” często przychodzi nam do głowy dywan w domu. Ale dywany można kupić też do pojazdu. Najistotniejsze to mieć świadomość, jakich rozmiarów dywaniki są nam potrzebne do auta. Bo jednak do samochodu można kupić niewielkie dywaniki, a nie kilkumetrowe dywany. Owe małe dywaniki potrzebne są do położenia ich pod nogi, w szczególności pasażerów. Jeżeli chodzi o dywaniki gumowe honda i pozostałe marki też wymyśliły perfekcyjnie dopasowane, do swoich modeli samochodów - dywaniki. Dzięki nim każde z aut może być faktycznie czyste.
tuning aut
Dodał: Phuket@photographer.net
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dla wielu kierowców alternatywa dopracowania pewnych szczegółów jego pojazdu jest niezwykle obowiązująca

Na obecną chwilę zdecydowana większość z nas ma samochody osobowe, dzięki którym co dzień może o wiele lepiej funkcjonować. Jest to duże udogodnienie, jakie wpłynęło na życie ludzi i otworzyło przed nimi morze szans. Nie dziwuje wobec tego fakt, że dla każdego kierowcy stan jego auta ma niezmiernie duże znaczenie, a szansa doszlifowania niektórych elementów jest niezwykle pociągająca.
Audi tuning
Dodał: Farrell Small
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozwiązania z dziedziny motoryzacji, jakie jeszcze parę lat wstecz nie były możliwe do wykonania.

Innowacje motoryzacyjne, jakie jeszcze jakiś czas temu były nie do osiągnięcia są znane z pewnością wszystkim miłośnikom samochodów. Najbardziej z nich uznaną będzie bez cienia wątpliwości tuning samochodów. Wyróżnia się tuning właściwy oraz tuning optyczny.
samochód dostawczy
Dodał: Mattox
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dobre kupowanie opon do aut dostawczych

W pierwszej kolejności, kierowca musi dbać o to, by nabyć dla swojego samochodu odpowiednie opony. Nie trzeba być koneserem motoryzacyjnym, by dokonać słusznego kupna ogumienia. Najlepiej wybierać opony polecane dla danego modelu wozu poprzez producenta. Można też kupić opony wielofunkcyjne.
stary samochód
Dodał: order_242
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdy chcesz kupić nowy samochód, uwzględnij auto z drugiej ręki

Auto jest coraz bardziej popularnym środkiem transportu, czemu trudno się dziwić, gdyż zapewnia pełną swobodę przemieszczania się i znacząco usprawnia dojazdy w różnorodne lokalizacje, czy dokonywanie codziennych załatwień.
automotive
Dodał: Farrell Small
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wypożyczalnie aut w Sosnowcu - przegląd

Jeżeli jedziemy służbowo do jakiegoś miasta, choćby takiego jak Sosnowiec, zwykle dostajemy się tam samolotem czy koleją. Jeżeli mamy napięty harmonogram całego wyjazdu, parę rozmów dziennie i potrzebujemy być niezależni idealnym wyjściem będzie wypożyczenie samochodu. Dla przykładu ta wypożyczalnia Rentcar ma bardzo duży wybór przystępnych cenowo aut. To zdecydowanie lepsze niż poruszanie się taksówkami. Nie musimy wielokrotnie dzwonić, wyczekiwać, nie musimy rozliczać oddzielnie każdego rachunku, tylko zwyczajnie mamy samochód i jeden rachunek.
Libra Business Centre

Strzeżony parking jest najlepszym pomysłem, kiedy szuka się miejsca, w którym można pewnie zaparkować auto

Akty przestępcze w Polsce zdarzają się coraz częściej. Sporo z nich tyczy samochodów, które są rozbijane, jak również ulegają kradzieży. W wielu przypadkach trosk z samochodem da się uniknąć, jednak kierowcy szukając tańszych rozwiązań, parkują je w niestrzeżonych miejscach. To może okazać się źródłem tarapatów.
opony - porównanie
Dodał: mjtmail (tiggy)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są różnice między letnimi i zimowymi oponami, jakie są używane w samochodach osobowych.

W naszym klimacie przeważnie właściciele samochodów używają dwóch kompletów opon. Będzie to wynikać z tego, że latem temperatury sięgają nawet trzydziestu stopni, za to zimą występują takie same temperatury, ale z minusem, a do tego będzie dochodził śnieg i lód.
prawo jazdy
Dodał: slgckgc
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozpoczęcie przygody z samochodami

Każdy młody człowiek marzy o prywatnym samochodzie. W obecnych czasach jest to jakiś przejaw dorosłości, naturalnie nie jest to jedyny taki znak. Innym jest posiadanie dowodu osobistego, który daje posiadaczowi dużą ilość praw, których dziecko nie posiada. W dzisiejszych czasach - szczególnie dla młodych osób - ważna jest mobilność oraz samodzielność. Dziś, gdy działający pojazd można kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze coraz więcej młodych osób posiada własny pojazd.
samochód
Dodał: GpsGuardian
Zaczerpnięte z: GpsGuardian

W pełni legalne sposoby na to żeby się pozbyć starych pojazdów, których nie będzie się opłacać już dalej naprawiać.

Jeśli samochód bez większych problemów jeździ, nie trzeba do niego wiele dokładać, to przeważnie właściciel będzie chciał taki pojazd zatrzymać tak długo jak się da. Jednak również przy samochodach czas szybko biegnie, auta z wiekiem miewają coraz większą ilość usterek, które w pewnych sytuacjach nie bardzo będzie się opłacało reperować. Wtedy tak naprawdę będą dwie możliwości, bo trzecia, wybierana przez niektórych mało rozsądnych właścicieli jest nielegalna, a oprócz tego i tak nie załatwia sprawy. Takie starsze auto można albo sprzedać, jeżeli tylko znajdzie się chętnego, który się na coś takiego skusi, albo oddać na auto złom Kraków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.