Nowości motoryzacyjne - bądź na bieżąco

Wycieraczki do samochodu to bardzo ważny fragment każdego samochodu

Kiedy zastanawiasz się, co podarować swojemu mężczyźnie w podarunku, wtedy niewątpliwie powinnaś zacząć myśleć właśnie jak chłopak. Mężczyźni najczęściej preferują praktyczne podarunki, dlatego to bez wątpienia będzie świetny pomysł. Jeśli na przykład jesteś dziewczyną faceta, który kocha swój samochód, wtedy bez wątpliwości powinnaś rozważyć propozycję kupienia mu jakiejś części do samochodu.
podziemny oarking samochodowy
Dodał: Wolfgang Lonien
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Samochody i nie tylko

Najkrócej jak się da w tej dziedzinie jestem totalnym laikiem. Kiedy słyszę słowo motoryzacja na myśl przychodzą mi tylko dwa słowa samochód lub motocykl. Każdy, kto wie cokolwiek w tym temacie właśnie, parsknął śmiechem i stwierdził, że każdy, ale to każdy ziemianin powinien powiedzieć cokolwiek więcej. Jednak ja jestem jedną z tych osób, które mają rower, którym zbyt często się nie poruszam. Wkurzają mnie za to czasem tramwaje, które potrafią zepsuć się w dowolnym miejscu, nie zważając na to, czy pada, czy jest porywisty wiatr, czy mróz.
czerwony samochód
Dodał: Darren765
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie wyszukać elementy do samochodów?

Powszechnie wiadomo, że samochody są chyba najbardziej spopularyzowanym środkiem. Ma go prawie każdy, a niekiedy na pojedynczą rodzinę przypada ich nawet kilka. Nie powinno to dziwić, albowiem jest to niesamowicie dogodna forma poruszania się po mieście czy między zróżnicowanymi regionami kraju, a nawet kontynentu.
Ciężarówki
Dodał: Jean-Pierre
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Poszukajmy odpowiedni transport zagraniczny

Trzeba posiadać firmę, która oferuje transport zagraniczny. Coraz częściej firmy nie zamykają się już jedynie do rodzinnego kraju, ale pragną zaistnieć na świecie, dlatego zrobią wszystko, aby dotrzeć także na zagraniczne rynki.
Auto
Dodał: Manoj Prasad
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Konfigurator odcienia felg, wybieranie felg

W tej chwili wielu z nas nie ma zupełnie pojęcia, co to jest konfigurator felg. Większość posiadaczy aut ciekawi objętość silnika i wielkość koni mechanicznych auta. Dla kobiet z kolei, nadzwyczaj istotny jest odcień auta.
Jazda samochodem,  kierowca
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

W jaki sposób sprawdzić ile godzin kierowca był na trasie

Sprawdzanie czasu pracy kierowcy nie było do tej pory łatwe. Rzeczywistość wyglądała tak, że kierowcy jeździli dużo więcej godzin niż powinni w ciągu doby, bo chcieli prędzej się wyrobić z ukończeniem zlecenia.
jonnesway
Zaczerpnięte z: http://www.martex.com.pl/

Nadeszła pora, by wysoki poziom usług stał się normą, narzędzia Jonnessway są już w zasięgu ręki.

Prowadzenie serwisu samochodowego to zajęcie nie tylko odpowiedzialne, lecz także wymagające dużego zaangażowania. Każdy pracownik warsztatu samochodowego zdaje sobie sprawę z tego, że odstawienie do przeglądu samochodu jest tożsame z zawierzeniem i powierzeniem własnego bezpieczeństwa. Dlatego też niezwykle ważne jest wyposażenie zakładu w narzędzia samochodowe.
myjnia samochodowa
Dodał: EveryCarListed P
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Chemia i profesjonalne kosmetyki do myjni samochodowej

Stosownej jakości chemia oraz kosmetyki samochodowe zezwalają na skuteczną i doświadczoną pielęgnację wozu - zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz. Samochód powinien być nie tylko sprawny technicznie, powinno się też dbać o jego design i regularnie odwiedzać myjnie samochodowe. Dodatkowo niekiedy pożądane byłoby zdecydować się na różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, takie jak pranie i pranie tapicerki, pielęgnację oraz ochronę karoserii oraz inne. Zabiegi tego typu są dziś proponowane poprzez multum salonów samochodowych i myjni, jakie użytkują najlepszą chemię oraz fachowe kosmetyki do pielęgnacji wozów.
Samochód
Dodał: Matthew Bellemare
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć sprawdzone wycieraczki samochodowe?

Jeżeli jesteś facetem i posiadasz swój samochód, wówczas zdecydowanie doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, że wielu mężczyzn przede wszystkim nad życie kocha swoje pojazdy. Jeżeli Ty również należysz do fanów motoryzacji, wówczas na pewno wiesz, jak to jest spędzać mnóstwo godzin przy swoim pojeździe w piwnicy. Kiedy choć odrobinę interesujesz się motoryzacją, wtedy zdecydowanie świetnie wiesz także, jak czasami trudno jest znaleźć konkretne części do takiego pojazdu.
Dodał: Volkswagen

Jaki samochód kupić i gdzie go serwisować - najważniejsze informacje o zakupie i użytkowaniu samochodów.

Jazda samochodem prowadzi do tego, że różne jego elementy się psują i trzeba je wymienić. Wówczas należy to wykonać w odpowiednim serwisie, w którym znają daną markę na wylot, bo tylko tam będą w stanie zauważyć wszelkie usterki. Przez to również volkswagen serwis Kraków zaprasza do siebie tych kierowców, którzy mają pojazdy tej marki oraz mają poczucie, że nie działają one tak dobrze jak należy i wymagają niewielkiej naprawy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.