Niezawodny sposób zabezpieczenia m.in. pojazdów służbowych przed kradzieżą

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za opiekę nad firmową flotą samochodów, to warto byłoby zainteresować się świadczeniem, które pozwala na stałe monitorowanie aktywności wszystkich należących do danej spółki samochodów.
branży
Dodał: Libet
Zaczerpnięte z: Libet


gps


Obecnie tego typu usługa jest stosunkowo prosta i niedroga w realizacji.


Istnieją również naturalnie gotowe systemy, które warto byłoby kupić oraz zainstalować we wszystkich samochodach. Tego typu rozwiązania są dla klientów o tyle korzystniejsze, że urządzenia GPS są instalowane w niestandardowych miejscach, zatem tylko właściciel samochodu oraz osoba, która montowała to narzędzie ma świadomość, w którym miejscu jest ono zlokalizowane.

Jeśli sądzisz, że omawiany tutaj tekst posiada bardzo interesujące informacje, to wejdź na oryginalny serwis (https://www.merazet.pl/kategoria/automatyka-i-elektryczna-aparatura-laczeniowa/kalibratory/), który też Cię wciągnie bez reszty.

A jest to ważne, gdyż jeśli pojazd będzie skradziony, to przestępcy zaczną od razu szukać urządzenia tak, aby pojazd nie mógł być zlokalizowany przez np. policję lub konkretnego właściciela. Tak czy inaczej, system GPS może zostać oczywiście połączony z mapą, na której jest uwidoczniona obecna lokalizacja pojazdu razem ze współrzędnymi geograficznymi, które w razie konieczności można przekazać policji albo posiadaczowi.


W dzisiejszych czasach taka technologia jest stosunkowo tania, zatem koszt zamontowania systemu GPS we flotowych pojazdach nie będzie znaczny. Zwłaszcza, jeżeli aut będzie więcej. Istotne tylko, aby w poszczególnych pojazdach nadajniki GPS były usytuowane w innych punktach oraz to, aby nie można ich było zlokalizować przez specjalistyczne sensory.
Jednak tego typu niuanse to kwestia jasna zarówno dla samochodowych specjalistów, jak i dla złodziei. Tego typu system GPS jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań na zabezpieczenie pojazdów.
2020-04-23 07:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.