Funkcja auta we współczesnym świecie

Kupujemy auta z przeróżnych powodów, ale głównie ze względu na wygodę. Gdy mieszkamy poza miastem wtedy kupno samochodu jest nieodzownością. W dużym mieście sprawa ma się inaczej. Mieszkaniec nawet średniego miasta ma wybór, może korzystać z własnego samochodu jak też z transportu publicznego - zależnie od warunków.
eksploatacja samochodu
Dodał: Nikita Novozhilov
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Własny wóz jest więc bardziej symbolem statusu społecznego niż narzędziem koniecznym do funkcjonowania, rzecz jasna z pewnymi wyjątkami. Niełatwo bowiem wyobrazić sobie agenta handlowego czy listonosza bez pojazdu. Ponieważ w dużych miejscowościach auto jest obiektem zbytkownym, zależy nam na jak najbardziej reprezentatywnym wyglądzie tegoż samochodu. Nie powinno to dziwić, ponieważ wydajemy na samochody oszałamiające pieniądze. Ale prezencja to nie wszystko. Samochód - jeżeli już go mamy - musi być bezpieczny. Aby tak było posiadacz auta winien między innymi dopasować rodzaj opon do pogody. W związku z tym może powstać kłopot z przechowaniem w danej chwili nie używanych opon. Nie zawsze mamy odpowiednio dużo miejsca na ich właściwe składowanie. Najlepiej w takim przypadku znaleźć stworzony do tego celu skład.


Więcej tekstów

Nagrzewnice gazowe – charakterystyka działania oraz zastosowanie

nagrzewnice gazowe
Zaczerpnięte z: www.klimatop.pl
Nagrzewnice to narzędzia o szerokim zastosowaniu. Celem ich stosowania jest, jak sama nazwa wskazuje, nagrzewanie powietrza do pożądanej przez posiadacza maszyny temperatury. częstym miejscem stosowania nagrzewnic są auta, jednak używa się ich także w pomieszczeniach, zwłaszcza tych większych, oraz w przemyśle – w procesach z udziałem ciepła.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.